Malizia

Ár:   580 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 540 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2013. július 26.

Lelőhely:   hipermarketek, eurós boltok
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 540 Ft

Illatcsalád: orientális-virágos

Ajánlott: unisex

Illatjegyek: oud, neroli, szegfű, rózsa, pacsuli, pézsma, bőr

Ár: 540 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

bubilany

2017. augusztus 28.

Párom használja a Malizia Oudos illatait és mindet imádom!!! Kellemes keleties illatok!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

x

2016. október 14.

Elmulasztottam pontozni, pedig már régóta az illatgardróbom dísze ez az erős, dögös darab. Odavagyok a keleti illatokért, és ebben bőven van minden! Erőteljes is, tartós, nagyon baráti áron. Bőven megéri a max csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

Málni

2015. január 31.

Egyik 100-as boltban épp találtam belőle tegnap, kesztyűmre fújtam csak ki, az ízlésemnek ez túl rózsás-oudosnak bizonyult, ezért végül otthagytam. Rasasi Khaltat al oudh parfümjét juttatta eszembe, amit szintén eladtam a rózsa miatt. Különben nagyon jó kis spray lenne (ha szeretném az összetevőket), viszont ez mellé nehéz parfümöt választani annyira erős és meghatározó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 31.

Laci

2015. január 20.

Régóta vadásztam rá, a neve alapján tudtam, mire számítsak, és mikor rátaláltam a helyi drogériában eljártam egy termékenységi táncot. Amire oud van írva, az számomra jöhet, más kérdés, hogy nem mindenben lehet érezni, például a Billionban nekem nem sikerült ráakadni.
Nos, Arabesque. Gondolhatunk Debussy csodás zongoradarabjaira, de itt valószínűleg valami lehengerlő, fűszeres, keleti afrodiziákum villanhat be legelőször, a feltevés helyes. Nem vártam sokat, tényleg. 550Ft-ért mit is várhatnék? Csorgó oudot, meg illatozó rózsabokrokat, púderes pézsmafuvallatot, vagy pikáns pacsuliáradatot? A vicc az egészben, hogy ezt az érzést kompletten tálcán kínálja ez a kis aludoboz. Sokkolóan erőteljes a nyitány, mint ahogy a keleti kultúrában a parfümhasználat. Sivatag közepén kiszagolni a bebugyolált hölgyemény bódító illatát. Ez a legjobb szó, ez az illat bódító, félszegeknek nem való. Ezzel az illattal nem rejtőzhetsz el. Mintha mindenki fekete ruhában lenne és te megjelennél pirosban. Nem is tudom, hogy ez milyen férfinak készült, ki vállalja be a hétköznapokon, mert ez különc, alkalmi nyalánkság. Mai napig nem értem Montale Black Aoud-ját sem, akik minden nap használják, azok a szememben csodabogarak. De nem vagyunk egyformák, ez tény. Szóval ez egy nagyon tömény, különleges, keleti rózsás-fűszeres vad, mely simán beillik női illatnak is, aki kedveli ezt az aromát. Mindenképpen 5 csillag, ilyen áron verhetetlen Aladdin mesevilág illat, mely jól állna Al-nak, a szultánnak, Jafar-nak, Jázminnak, sőt Dzsininek is. :-)
Update: akinek sok viselni, van mégegy tökéletes felhasználási területe. Ha keleti hangulatot akartok varázsolni fürdőszobába, illemhelyre, ez a tökéletes illatosító. A szagokat maradéktalanul elveszi és nem viccelek, 2 napig illatozott tőle a wc, mikor kipróbáltam. Szóval ennyiért prémium illatosító is. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

senkialfonz40

2014. május 24.

Megrendeltem, kíváncsian várom a megérkezést. Laci (köszönöm írásaidat) véleménye alapján nem lehet rossz, a fekete rózsát ismerem. :-)
Látatlanban mehet az 5 csillagocska!
Túl vagyok a próbán, az első hatáson,...
Nagyon agresszív a nyitás, és nehezen szelídül, a mindennapokra nekem is sok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 24.

Látatlanban mehet az 5 csillagocska!
Túl vagyok a próbán, az első hatáson,...
Nagyon agresszív a nyitás, és nehezen szelídül, a mindennapokra nekem is sok.