Malu Wilz

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Ecsetek

A krémet feltöltötte: CeCeDrake, Módosítva: 2015. december 8.

Kategória:   Ecsetek

Mini ecsetkészlet, amely kiválóan alkalmas utazáshoz is.

CeCeDrake

2015. november 24.

Akciósan 4990-ért vásároltam. 7 db ecset valójában, mert kétvégűek is vannak benne. Annyira nem mini, mindennapos használatra is jó lehet. Véleményem szerint teljes áron nem olyan jó üzlet, de egy akcióban viszont igen.
Aki sokat utazik, mint én, annak tökéletes választás lehet. Kis helyet foglal, klassz tartója van. A púder ecset a kedvencem, a ferde ecset pont akkora, mint a CS travel ugyanilyen ecsete. Szeretem, hogy olyan pontos. Pozitív, hogy nem hullik a szőre, könnyen tisztítható.
Budapest - Varsó utat oda-vissza megjárta velem számtalanszor, nekem utazni hasznos szett, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 24.