Malu Wilz

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Barbuska90, Módosítva: 2015. március 25.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az alapozó és púder tökéletes egyesítése. Felviteltől függően közepes és erős fedőhatást biztosít, kombinált és olajos bőrre ajánlott.

Galnera

2017. március 14.

Évek óta használom, örök kedvenc. Egy pici hibája van( bár ezt előnynek is el lehet könyvelni talán): hámlasztó hatású, ha valamilyen bőrsérülésre kened, mint pl elkapart seb, pattanás. Eltávolítás után bőrradírral kell leszedni a púder hatására lehámlasztott bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 14.

bridget

2016. január 31.

Eddig még sosem csalódtam a Malu Wilz márkában. :) Nagyon jó ez az alapozó, tökéletesen fed és nem fényesedik ki az arcom, pedig az enyém eléggé hajlamos rá. Nyugodt szívvel bízom rá magam, nem is használnék mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 31.

Barbuska90

2015. április 29.

AZ ALAPOZÓ. Nincs sok pattanásom, de extrém zsíros a bőröm, így nagyon bajban vagyok az alapozókkal. Használtam már kb. minden márkától valamit, de semmi nem volt az igazi. Jobb esetben szimplán fénylett a fejem 2 órával a felkenés után, rosszabb esetben le is folyt, ráadásul ha hozzáért a sálam, blúzom az arcomhoz, akkor olyan szép foltos lett, mintha azt használtam volna szivacs helyett az alapozáshoz. Nagyon el voltam keseredve, hogy semmit nm gyártanak az én bőrömre. Aztán egy webáruházban láttam meg ezt az alapozót, vaktában megrendeltem. A színe tökéletesen illeszkedik a hófehérke bőrömhöz. BB krém fölé használom, mert elég sűrű és kicsit maszkos krém nélkül, mert nehéz eldolgozni, ha nem kenünk alá semmit. Így krém fölé tökéletes. Nagyon jól fed, szerintem még olyannak is jó, akinek nagyon pattanásos a bőre.
Rögtön vásárlás után nagyon durva bevetésre került, mert egy 11 órás éjszakai buszos utazásra mentem. Itthon felkentem kb. este 8-kor és mikor reggel 9-kor leszálláshoz készülődve belenéztem a tükörbe, a homlokom és az orrom is teljesen matt volt. Majdnem felkiáltottam a meglepetéstől, mert az addigi alapozóim ( CK, Estée Lauder, L'Oreal, Maybelline, Bourjois, Yves Rocher, Avon stb.) púderrel együtt 3-4 órát bírtak max. ki fényesedés nélkül. Ez meg 13 órán át volt matt úgy, hogy egy buszon aludtam, ahol fűtöttek is rendesen. Persze használtam púdert is, de számomra akkor is csoda volt. A legmeglepőbb azonban az volt, hogy az egész napos városnézés után délután 5-kor ugyanúgy a helyén volt és olyan matt volt, mintha akkor kentem volna fel. Itt ezen a ponton szentül megfogadtam, hogy soha többé semmilyen más márka, ha alapozó, akkor csak és kizárólag Malu Wilz. Bár már így is bőven meg voltam elégedve, hazafelé a buszon sem láttam fényesedést, egészen este 9-10 óráig. Akkor álltunk meg egy benzinkúton és ott már kellett kicsit púderezni. Még mindig a helyén volt, csak már fénylett picit. Hajnal 4 körül értem haza, akkor mostam le és így, hogy egyszer rápúdereztem ugyanúgy nézett ki, mint közel 30 órával előtte. Hát szerintem ez azért nem semmi teljesítmény. Az meg főleg nem, hogy ilyen hosszú viselés után sem voltam pattanásos. A hab a tortán pedig az ára. Ha netről rendeljük, akkor az utántöltő ( ha nincs a tükrös tok, akkor is használható, mert van egy kis átlátszó, műanyag ,,kupakja", csak nem annyira esztétikus, mint tokban) 2000-3000 forint (+szálltási díj), a rendes, tükrös tartóban lévő pedig 5000 forint körül mozog. Sok drogériás alapozó , pl. L'Oreal vagy Max Factor ennél drágább. Ez egy nagyon szuper, professzionális termék, ami zsíros, kombinált bőrre szerintem a legjobb választás, az általam ismert alapozók közül. Ja még annyi, hogy alapesetben biztos nem hagytam volna 30 órát az arcomon egy alapozót sem, de úgy gondolta, hogy ez egy jó lehetőség arra, hogy teszteljem az új szerzeményemet . :D

UPDATE: Kb. 2 hónap szerelem után lecseréltem egy Guerlain-re. Mostanában szerencsére nem olyan zsíros a bőröm, mint korábban, sőt, van néhány rész, ami hámlik ( nem az alapozótól ), így valahogy nem az igazi. Ráadásul most, hogy kezd meleg lenni, kicsit soknak érzem. Télen szerintem visszatérek hozzá, de most pihentetem. Az biztos, hogy legújabb tapasztalatom szerint csak zsíros bőrre jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Krisztin02

2015. április 15.

Tökéletes alapozó, évek óta ezt használom, nagyon szépen fed (maszk hatás nélkül). A kompakt nagyon szép, praktikus kiszerelés, mindez nagyon jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.