Malus

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: tenyitomi, az összetevőket feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. december 18.

Ár:   2000 Ft
Kategória:   Dezodorok

Összetevők: Olivaolaj (extraszűz), Sheavaj (finomítatlan,bio), Szódabikarbóna, Méhviasz, Cink-oxid, Fehér agyag, Citromolaj, Teafaolaj

norazee

2020. december 9.

Nemrég vettem meg ezt a terméket. Meg vagyok vele elégedve, az illata is jó. Azt is gyorsan meg lehetett szokni, hogy kicsit nehezebben kenhető és más az állaga, mint amihez az ember eddig hozzászokott.
Amit viszont nem értek és kérlek segítsetek, ha van infótok ezzel kapcsolatban, hogy utána nézve a termékben lévő fehér agyag ugyanúgy tartalmazza az alumínium-oxidot, amit pont szerettem volna elkerülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 9.

vgeorgina

2020. december 9.

Az itteni pozitív vélemények miatt vettem meg pár hónapja. Szenvedek a dezodorokkal, ugyanis alumíniummentes, főleg környezetbarát verzióból még nem találtam meg a tökéleteset számomra. Nekem tetszik az illata, fura állaga ellenére jól használható, és őszi-téli hónapokra tetszik, azonban nagyobb melegben nekem egyáltalán nem elég. Ez nem egy izzadásgátló, nem is ezt várom tőle, de kifejezetten büdös vagyok egy stresszesebb, rohanósabb, melegebb napon - szóval sajnos még mindig nem az igazi, de a "mentes" társaival összehasonlítva eddig ez a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 9.

Szinda

2020. november 15.

Én is az itteni vélemények alapján vettem meg és tényleg nagyon jó! Meglepő az állaga, de jól kenhető. Tényleg nagyon jól vizsgázott!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

Jule

2020. február 24.

Pár napja használom, itteni vélemények alapján rendeltem, és nagyon jól tettem. Évekkel ezelőtt áttértem már az alumíniummentes dezodorokra, azon belül is a krémdeókra. Egyrészt az összetételük miatt, másrészt nekem szinte csak ezek bizonyultak hatásosnak. Általában a Mannát használom, de egy idő után a szódabikarbóna teljesen felmarta a bőrömet, főleg nyáron. Talán kicsit túl van tolva benne az anyag. Készítettem sajátot is, az sem volt az igazi, most vele próbálkozom, és teljesen jó eddig! Az illata enyhén teafás, de nem érezni felkenés után, az állaga masszív, de jól kenhető, a hatása szuper, nekem úgy tűnik passzolunk.
Aki alumentes dezodort keres, mindenképp ajánlom kipróbálásra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 24.

Aki alumentes dezodort keres, mindenképp ajánlom kipróbálásra!

wasp

2020. február 16.

Vannak azok a fajta pólók, amik mintha saját maguk is izzadnának vagy legalábbis nagyon gyorsan bebüdösödnek, pedig még el se indultál otthonról. Rengeteg dezodornak megadtam a lehetőséget már életemben, ez az első, ami átment a "ruhapróbán". Engem nem zavar az izzadás, mert az egy tök természetes dolog, főleg nyáron, a szag viszont nagyon, és én küzdöttem is ellene naponta többszöri mosakodással, a legkülönbözőbb, újabb és újabb termékek kipróbálásával, nem beszélve arról, hogy minden dezodor szétmarta, kicsípte a bőröm, ami nemcsak fájdalmas volt, hanem kifejezetten ronda látvány is. Most úgy érzem, végre megleltem az igazit! Rendkívül szkeptikus vagyok lassan szinte mindennel, itt viszont most bizonyíték van, nem ígéret. xd

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 16.

LauraNatura

2019. február 9.

Nagyon szeretem.Teljesen jo.Sot!
En Rexonat hasznaltam es mindig budi voltam,mikor vastagon kentem akkor is.
Ennel is izzadok,de teljesen mas,nem vok budos!Rexona kuka,a stiftjebe viszont bekanalaztam ezt.Ahogy nezem legalabb felevig eleg lesz.Elso bio deom!Es tenyleg nagyon szeretem.nem szarit,nem hagy nyomot semilyen ruhamon,nem marja szet oket...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 9.

Nagyon szeretem.Teljesen jo.Sot!
En Rexonat hasznaltam es mindig budi voltam,mikor vastagon kentem akkor is.

lushgirl

2018. június 8.

Az újabb ilang-ilangos van meg nekem, aminek az illatát annyira nem szeretem, de napközben nem érezni. A funkcióját teljes mértékben betölti ez a kis krém.
Eddig pár óra után a melegben nem mertem emberek közelében lenni, ennek pedig a 8 órás fizikai munka meg se kottyan! És habár nem olcsó, napi használat mellett a nyarat biztos kihúzza. A természetes összetevők pedig csak extra hab a tetején :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

heni95

2018. április 21.

Rengeteg izzadásgátlót használtam már, de mind közül ez volt a legjobb. Sok mindent kipróbálva nem vártam el tőle, hogy nem fogok egyáltalán izzadni.(Aki nem szeretne izzadni az antisudoricát használjon, de hosszú távon lehet nem jár jól).
Izzadni ugyan úgy izzadok, viszont ami miatt mindent felül múlt az az, hogy az ember egyáltalán nem büdös. Nap végére csak a természetes citrusos illatát érzem, még a nyári hőségben is és nagyon sokáig is elég.
Egyetlen dolog csak a negatívum amit fel tudok hozni ellene. Nekem nem praktikus. Mindig is a fújós deókat szerettem, ezt pedig ugyebár kenni kell. A golyóstól viszont sokkal jobb mert legalább nem vizes állagú. Nemrég láttam, hogy készít a hölgy stiftes változatot is belőle, így legközelebb tuti azt fogom venni, mert a kis tégelyes változatát sajnos a reggeli sietségben van hogy inkább más fújós deóra cserélem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

Zafír

2017. június 30.

Nagyon akartam, hogy működjön, mert nagyon jók az összetevői, jó az állaga, kellemes az illata és nem irritál egyáltalán. Viszont a kellemetlen szagok kialakulását nálam nem akadályozza meg. Sajnálom, pedig reménykedtem. Meghagyom télre, hátha akkor elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 30.

zsivany

2017. április 2.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel! Megszámlálhatatlanul sok dezodort kipróbáltam már, de ez az első, ami az összetevői ellenére valóban hatásos! Ezen kívül egy dezodor bizonyult csak jónak idáig, de az annyira agresszív volt, hogy teljesen megszüntette az izzadást is és az összetevői miatt csak aggódni lehetett ( ki tudja kinek van igaza az alumíniumokkal kapcsolatban?) Mivel babát szeretnék vállalni hamarosan, így fontosnak tartom csökkenteni a káros anyagok bevitelét ahol tudom . Már kezdtem letenni róla, hogy lehet olyan dezodort találni a piacon, ami természetes, de viszont kibírja a napi izzasztó helyzeteket. Úgy 2-3 hónapja használom, és rendkívül sűrű napok vannak mögöttem, így nem a levegőbe beszélek, hogy ez BEVÁLT. :-) Például repülés és külföldön egyedül bolyongás többszáz kilométernyire található városok között időre érkezéssel, vagy prezentáció tartása 50 külföldi előtt. Vagy akár első vezetés a forgalomban.

Az izzadást nem szünteti meg, viszont semmilyen kellemetlen szaga nincsen. Korábban, ha megéreztem magamon, hogy nem túl kellemes az illatom, akkor meg már rá is feszültem, hogy hol tudom magamat rendbe tenni? milyen programjaim lesznek még aznap? amitől a helyzet még rosszabb lett.

Ez már a múltté!

Kicsit szkeptikus voltam a krémmel kapcsolatban, mivel nálam, ha valami krémes ért a hónaljamhoz korábban, akkor úgy éreztem, hogy még könnyebben leizzadok. Ez a krém viszont más, picit ragacsos, sűrű állagú, viszont teljesen elfedi, hatástalanítja a kellemetlen illatokat. Naponta egyszer-kétszer használom: teljesen elég. Egy pici 40 gr-os tégelyke simán kitart negyedévet: nagyon baráti áron van!. Mindenkinek csak ajánlani tudom. egyedül azon stresszelhetek, hogy egyszer beszünteti az alkotó a gyártást, mivel kézműves termék. Máson nem kell aggódni! Arra ott a krém :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 2.

Ez már a múltté!

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Zinc Oxide

Kaolin 0 0