Mamonde

Ár:   $9   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Funnyface, Módosítva: 2016. június 23.

Ár:   $9
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Három az egyben, rúzs, ajaktinta és ajakfény előnyei egy termékben. A rúzsokra jellemző élénk színek, az ajaktinták tartósságával, és a szájfények fényes hatásával, ragadós érzés nélkül.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Funnyface

2016. augusztus 18.

Egyidőben rendeltem az eredeti intense változattal együtt, ami matt formula. Tartottam attól, hogy az szárítja majd az ajkaimat. Emiatt biztonság kedvéért rendeltem ebből, a light formulából is , aminek szájfény tulajdonsága is van a leírás szerint. Élénk színei között világosabb árnyalatok találhatóak, mint az intense változatnál. Egy közép pinket választottam. A formula valóban más, az intense változat talán egy kicsit tartósabb. A light változat krémesebb, könnyebben kenhető felvitelkor. A fedése magas, fényes hatású, de inkább közelebb áll egy rúzshoz, mint egy szájfényhez. Egyáltalán nem ragad, kb. fél óra után megszárad, de nem szárítja ki az ajkaimat, csak tartósabb lesz. Nem tünik el egy óra után a semmibe, mint egyes drogériás termékek. Ha nem bántom órákig is fennmarad, egyenletesen fakul. Ivást még bírja, de egy vacsorát azért már nem.
Csomagolása minőségi műanyag, csavarható, nem kell faragni. Nem tudnék különbséget tenni, mindkét változat, a light és az intense is nagyon jó termékek. Az első fényes, az utóbbi matt hatású, talán az intense kicsit tartósabb. Szájkontúr mindkettővel meghúzható. Nem bántam meg, hogy megrendeltem. Szívem szerint, rendelnék még más árnyalatban is, de már annyi ajaktermékem van, soha nem használnám ki őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.