Mamonde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: XiaMengTing, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   külföld, online külföldről

Hidratáló BB krém

XiaMengTing

2015. november 13.

Eredetileg a kombinált/zsíros bőrre való Watery BB krémet akartam megvenni, lévén elég zsíros az arcom, de az utóbbi pár hétben nagyon vízhiányos is volt a bőröm, és akármelyik BB-t vagy alapozót próbáltam, mind borzasztóan nézett ki, mintha darabokban rászáradt volna. Ráadásul az eladóhölgy is kitartóan bizonygatta, hogy ez nekem sokkal jobb lesz, mint a másik, így végül e mellett döntöttem. A negatívuma, hogy persze ez is átfénylik, viszont amin meglepődtem, hogy egyáltalán nem hamarabb, mint a mattítónak kikiáltott társai. Ha púderrel fixálom, akkor sem matt a finise, hanem természetes fénye van a bőrömnek. Egyébként gyönyörű végeredményt lehet elérni vele, tényleg mintha nem is lenne rajtam BB, nincs maszkos hatás, egyszerűen csak szebb a bőröm. Ha valami nagyobb problémája van az arcomnak, akkor azért kell a korrektor. A pórusaimat szépen eltünteti, nem ül meg bennük. A színe is megfelelő. Egy kicsit parfümösebb, mint azt szeretném, de irritációt nem okozott. Nyáron lehet, hogy túl sok lesz ez a BB krém, de télre egyértelműen favorit nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 13.