Mancera

Ár:   25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. május 9.

Ár:   25 000 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kiadás éve: 2012

Illatösszetevők: édesgyökér, menta, ámbra, rózsa, édes jegyek és fehér pézsma

Mancera Aoud Black Candy - fújós
Ár: 900 Ft - 2 ml /// 1300 Ft - 5 ml /// 2300 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Sziszilady

2020. október 6.

Isteni édes illat. De a tartóssága maximum fél óra rajtam. ☹️ Egyszerűen nem is értem, hiszen Manceraról van szó... Csalódottá tesz ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

zsokaw

2016. november 7.

Szerintem ez az illat igazi kaméleon, fél óránként más-más "arcát" mutatja. Igazi bújós, meleg, édes, megnyugtató. Nagyon szeretem benne, hogy nem kiabál belőle sem a rózsa, sem pedig a fás jegyek. nekem nem elég belőle egy pöttyintés, szeretek a "felhőjében" lenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 7.

PerfumePippi

2016. július 17.

Medora véleményén felbuzdulva vele (is) kezdtem a márkával való ismerkedést. Annyiban zavarban vagyok, hogy nem tudom, mik kellenének lennie az elvárásaimnak például hatósugár tekintetében, de jobb elvárások nélkül nekimenni a dolognak...Szóval, amikor felvittem az alkaromra/csuklómra...hát, egy darabig lehervadt a mosoly az arcomról. Nyilván az édesgyökér és a menta okozhatta, habár a mentát amúgy igen kedvelem. Ez viszont! Pontosan azt éreztem, amit nagyon nem szeretek egy parfümben: számomra agresszív és irritáló nők parfüm-szagát idézte. De szerencsére csak közepes erősséggel. Ez eltartott egy darabig, s amikor ez elmúlt, akkor egy nagyon kellemes édes alapillat maradt - amit azonban igen gyorsan beszívott, elnyelt a bőröm. A bőrközeli nem egészen pontos kifejezés: majdnem bele kellett dörgölnöm az orromat a bőrömbe, hogy a maradványról véleményt formálhassak. Szóval kellemes édes illat, de nem az én édes illatom. Így nem tudok többet adni 3 csillagnál. (viszont érdekes, mert a So Blue meg egész tartós volt a karomon...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.