Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. június 16.

Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: barack, feketeribizli, bergamott

Szívjegyek: ámbra, virágos jegyek, kávé

Alapjegyek: fehér pézsma, édes jegyek, fás jegyek

Mancera Aoud Café - fújós
Ár: 1200 Ft - 5 ml /// 2100 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen
Ár: 1500 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Használt, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom! Csak postán maradóként!

chamo

2020. február 18.

Igazi univerzális illatot találtam meg benne. Bárki, bárhol, bármikor, bármilyen alkalomra... Teljesen száraz kávéval nyit, aztán felbukkan a kissé citrusosan virágos szív, az ismert fás-pézsmás alappal, de a száraz, mégis puha, púderes textúrájú kávé(s) aroma dominál végig. Nem a lefőtt, odaégett szarvasira kell gondolni :D
Eccerű, de naccerű, szokták volt mondani. Nem agresszív, légies, nem telíti az orrot, de szerintem elég egyedi darab a hétköznapi illatok között. Papíron egy fodrászstúdió jellegű, virágos-púderes illat dominál, kicsit íriszes-jázminos-levendulás keverékkel, szóval érdemes kipróbálni előtte, nehogy 120 ml zellerlét kapjatok ti is (érdekes, sok helyen olvastam már ezt). Kacc-kacc-kukac! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

galagonyanya

2017. június 4.

Ha szeretnél egy gyönyörű, kávéházakat idéző, espresso-latte-cappucino-illatot, mely felidézi a kávé bársonyosságát, krémességét, jellegzetes aromáját, még a tejhabot is érezni véled - nos, akkor az Aoud Café nem a te illatod. Hogyha viszont zelleres kávéra vágysz, rendeld meg azon nyomban.

Így elszúrni egy parfümöt...!!! Zelleres kávé. Nem vicc. Annyira kár érte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

Így elszúrni egy parfümöt...!!! Zelleres kávé. Nem vicc. Annyira kár érte...

2015. június 16.

Nem éppen 32 fokban kellett volna tesztelnem, de győzött a kíváncsiságom, gondoltam ha könyökhajlatba icipicit teszek a fiolából a kenőpálcával abból baj nem lehet. Nem gondoltam, hogy olyan hipertartós, mint amilyen. :-) Pár óra után nagyon elkezdett zavarni, megpróbáltam ledörgölni alkoholos vattával, nem sok sikerrel. Kicsit később letusoltam, na nem emiatt, hanem a nagy meleg miatt, de gondoltam hátha segít megszabadulni az illattól is a zuhany. De az illat makacsul tartotta magát. :-D Úgy bő 12 óra után kezdett kicsit haloványodni, így 24 óra és kétszeri tusolás után már nem érzem. Szóval a tartóssága az csillagos ötös. És akkor most magáról az illatról: citrusos kávébab-illat, furcsa nekem ez a párosítás, szokatlan, nem éreztem még hasonlót. Az Aoud abszolút háttérben marad, szóval nem kell megijedni tőle annak sem, akit kiver a víz az aoud említésétől. Ebben az illatban ő nem igazán jut szerephez. Ez a citrusos-kávés illat masszívan tartja magát, 3-4 óra elteltével picit transzformálódik, megjelenik benne a Mancerás jelleg is (ezt nem tudom megfogalmazni másképp, aki ismeri a Mancera néhány illatát az szerintem tudja mire gondolok, van mindegyik illatában egy jellegzetes valami, ami jellemző a márkára), majd jó néhány óra elteltével pasis jelleget ölt. Kétségkívül érdekes illat, és mindenképpen újra tesztelendő majd jóval hűvösebb időben, valamikor ősszel vagy télen. Tetszik benne a határozott kávébab-illat, de ahogy említettem, furcsa hozzá számomra a citrus. Valamint előjön benne egy szintetikus jelleg is (tudom, ma már nincs olyan parfüm, amiben ne lenne szintetikus összetevő, de azért van sok amiben ez nem érezhető legalább, ebben pedig igen). Kap most egy hármast, és ígérem, majd ha itt lesz pár hónap múlva a hideg adok neki egy új esélyt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.