Mancera

Ár:   21 000ft-46 000ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60ml-120ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2017. március 2.

Ár:   21 000ft-46 000ft
Kiszerelés:   60ml-120ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Kifejezetten érzéki, nőies színpompa: gyümölcsös, zamatos jegyekkel indít, majd jön a lábakat megremegtető szív: az orchidea buja bája. Aztán felsejlik fás, keletiesen meleg záróakkord. E parfüm a bársonyos bujaságával sokak szívét fogja megdobogtatni…

Fejillat: barack, kókusz, mandarin

Szívillat: orchidea, pacsuli

Alapillat: ámbra, fás jegyek, mósusz, vanília

Mancera Aoud Orchid fújós
Ár: 3000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó

GNóri

2020. április 16.

Ő az aktuális szeretem-utálom illatom, nagy kérdőjel számomra. Az eleje szörnyű, azt hittem, lefordulok a székről: a kókusz a barackkal, és a kicsit gyógyszeres ouddal valami elképesztően émelyítő, szintetikus, alattomosan édes katyvaszt alkot. A leszáradása viszont gyönyörű, sötét, szúrós-fás, valóban buja illattá válik. Próbálgatom még, ha túlélem az elejét, elég esélyes az üveges beszerzésre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

dalma92

2019. december 14.

Emlékek illata, egy szinte szerelem illata, egy elmaradt boldogság illata, félrevert szívverés és homályos, sajgó hetek illata. Őt választottam egy férfihoz, csak hozzá fújtam. Azóta akármikor beleszippantok, belemarkol a mellkasomba egy érzés, beleszúrnak az emlékek, érzem a leheleted simogatását az arcomon, halk hangodat a sötétben, mindannak az ígéretét, amire túl rég óta vár a szívem és lelkem, de üres maradt minden.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Shine83

2019. december 7.

Felváltva használom a L.M.Sensual orchid-dal.
Valóban nagyon hasonló a kèt illat,de ebben van egy kis csavar,amit az illat nap folyamán való változásának tudok be.
Tartós ès nagyon nőies illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

Felváltva használom a L.M.Sensual orchid-dal.
Tartós ès nagyon nőies illat.

Yeticica

2019. február 7.

Remelem nem lesz parfumkaromlas, amit irni fogok: engem o retteneyesen emlekeztet a Xocoatl - ra. Az orchideat es ugyanazt a mely, fas alapot erzem, mint ott. Uvegbol a kokisz is kierzodik, aboromon viszont csak neha sejlil fel. Sotet, titokzatos, mely, gyonyoru. (Nekem o a Xocoatl viselheto vetzioja). Gyonyoruseges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 7.

erzsebet0304

2019. január 5.

Benne csalódtam, nem tetszik annyira mint amennyire gondoltam hogy fog tetszeni.Roberto Cavalli Nero abszolútot juttatja eszembe.Ő olyan semmilyen rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

Adrienn0119

2018. november 4.

Hol is kezdjem? Szóval nem Mancera, de mégis az. Az illat nem a megszokott Mancera rózsa-sáfrány-oud vonal egyike, de nem is a jázminos-fehervirágos-tubarózsás vagy édes-cukorkás közizlést kiszolgáló sorozat új tagja, még csak távolról sem. Ez az illat, még egy olyan Mancera rózsa mániásnak is, mint én egy igazi felüdülés, mert végre kilépek a komfort zónámból és úgy próbálok valami mást, valamit, amiben halványan sincs jelen rózsa - de szerencsére tömény fehér virágok sincsenek!! - hogy mégis jól vagyok, jók vagyunk együtt. Nem érzem idegennek, nem érzem, hogy túl édes, nem érzem, hogy nem én vagyok. Én vagyok, csak most más vagyok, de nagyon is jól vagyok zónán kívül is.
Az illat: kezdés kókuszos, de nem a naptejes, nyári kókusz, huh, azt nem tudnám viselni. Ez a kókuszdió héjja, fás, szinte füstös, de mégis krémes. A barack nekem csak halványan jön elő, mintha a nyáron eltett barack befőtt csapná meg az orrom, ott van, de szépen ül a spejzban a polcon. Szeretem a pacsulis illatokat is, jól passzolunk, de ebben nem érzem azt, amit megszoktam a pacsulitól, talán inkább csak ettől lesz a kókusz kicsit szárazabb, földesebb. Ez a fás-krémes-picit édes barack befőtt a polcon csücsülős rész eltart órákig. Majd napközben néha fel-fel kapom a fejem, hmm de kellemes virág illat, de nem tudom, honnan jön, mindegy is, hisz október vége van és még 27 fok, bármi megtörténhet. Este haza érek, lezuhanyozom, még nem fújok semmit (gondolkodom), csak bebújok az ágyba. Ekkor vadul szimatolni kezdek, mi ez? Virág? Nem rózsa, nem jázmin (az nem is lehetne) Az egész ágynemű illatozik, de se kókusz se barack befőtt. Persze, hát este Aoud Orchidban aludtam, reggel is azt fújtam, de ez az illat már a parfüm 24 órás arca. Teljes metamorfózis, olyan illatot érzek magam körül, amitől az utcán megdermednék, utána fordulnék... Ez lenne az orchidea? Nem tudom, de inkább nem is fújok magamra semmit alváshoz, mert csak ezt akarom érezni a párnán, a paplanon és így elaludni. És, hogy mitől mégis Mancera? Minőség, tartósság, szilázs és hogy folyamatosan változik. Sokan LM Sensual Orhid-hoz hasonlítják, és ebben van is igazság. Az is finom, az kevésbé fás, inkább édes-krémesebb. A Sensual Orchid nekem túl lineáris volt, az elejétől a végéig ugyanazt kapod, semmi meg lepetés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 4.

Melion

2018. október 24.

Uhh, ez az illat nem jött be. Nagyon furi... Édesebbre számítottam, vagy legalább krémesebbre. Rajtam túl szúrós, semmi lágyság. Kicsit ilyen samponos jellegű, ami nyári friss jellegű parfümöknél kifejezetten tetszik, de itt fura. Az édes jelleget valami nagyon lefolytja. Sajnos ez az az illat, amit ha kapnék sem fujkodnám el. Sry

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

Marcsi66

2018. március 18.

Nem szeretem a koppintást,,,,de most felrúg minden elvet ez a Drágaság,A lényeg h eszméletlen finom,LM Parfums Sensual Orchid amit én is használok,nagyon hasonlít rá,azt is megkockáztatom h a különbséget csak a "tulaj" veszi észre,Van eltérés ő kevésbé édes,de így is eléggé,és egy fás alapon lüktető orchideás szépség,Szintén tartós,és FELE ennyibe kerül,,,,saccra nagy népszerűség várományosa!!

up,,.Megvettem méghozzá a nagy kiszerelést ,,,ez el fog fogyni,a legjobb vételem mostanában,(ár-érték) Sokkal tartósabb mint a pöttyintős minta után hittem,,
Én nagyon akartam üvegében LM Parfums Sensual Orchid parfümjét,nem tudom mi ütötte ki (sorrend) de azért 30ml -t összeszedtem belőle,üveges nem lesz már,mert itt van Ő,,,,megjegyzem mindig a szebbre törekszem,de most képes lettem elengedni,a különbség számomra elenyésző

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 18.

galagonyanya

2018. január 1.

Ezt a csodát még nem véleményezte senki...?! Ha többen ismernék, tutira hiánycikk lenne, annyira jó. Aki ismeri az LM Parfums-től a Sensual Orchid fedőnevű pasimágnest, azt képzelje el kb. ugyanazt, 1. Kevésbé édesen, 2. Picit fásabb kivitelben, 3. A Sensual Orchid atombombához hasonlatos hatósugara és tartóssága kb. felében. Ja, 4. Árát tekintve szintén. Szóval, azt próbálom kinyögni, ez egy isteni orchideás illat, engem karácsonyra lepett meg egy kedves ismerősöm egy kisebb mennyiséggel belőle, abszolút telitalálat: máris a kedvenceim közt tartom számon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.