Mancera

Ár:   28 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. június 20.

Ár:   28 900 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

2015-ös kiadású bőrös illat.

Illatjegyek: bergamott, pacsuli, íriszgyökér, rózsa, ibolya, fás jegyek, oud, borostyán, bőr, fehér pézsma

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Dorci94

2023. szeptember 5.

“Füstölő illatod van”
Ahogy azt egy barátnőm megjegyezte nemrég, mikor találkoztunk és ezzel voltam befújva.
Valóban hasonló egyébként, mint egy jó kis keleties illatú füstölő.
Brutál tartós persze, mint ahogy az a Mancera illatoknál szokás.
Csak mintát vásároltam belőle, mert szeretek tesztelgetni pár napig mielőtt lecsapok egy illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 5.

“Füstölő illatod van”
Valóban hasonló egyébként, mint egy jó kis keleties illatú füstölő.
Brutál tartós persze, mint ahogy az a Mancera illatoknál szokás.

Yeticica

2022. december 26.

Többszöri nekifutásra is csak eleinte bőrös, majd ibolyasan fáradt , állott szappanszag lett rajtal, olyan Shalilaros stílusban, oregasszonyosan (nálam ez külön kategória, köze nincs az életkorhoz, inkább a nejlonotthonkas, aporodott alapszagot jelzi).
Ritkán fogok mellé Mancera illattal, tkp rajongojuk vagyok, de ez az illat kifogott rajtam.
Brutál tartóssággal, természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. december 26.

Brutál tartóssággal, természetesen.

Piri11

2020. január 17.

Ajándékba kaptam egy kis fújóst belőle. Amikor láttam, hogy ettől a háztól van benne minta, nem voltam elragadtatva, mivel a korábbi kalandjaim nem sikerültek túl jó. A fújókát megillatolva is húztam a szám,de úgy voltam vele, hogy azért csak teszek vele egy próbát. :)
A nyitása ütősen bőrös, majd pillanatok alatt valami egészen különleges, bőrös-virágos, krémes-tisztaság illat bontakozik ki. Nagyon különleges és szerintem nagyon szép illat. Most még csak csuklón próbáltam, de kipróbálom majd, hogy milyen "viselve" is. Részemről is megkapja az 5*-ot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 17.

Fanika

2019. december 19.

Ó, milyen szép ez az illat! Én, aki ki nem állhatom az oudos parfümöket, ezért teljesen odavagyok! Éppen annyira pacsulis és oudos, amennyire még nem bántó; és éppen annyira virágos-púderes, amennyire egy nőnek szüksége van. A leszáradása simogatóan érzéki és kellemes, még az ibolya is előkandikál végül! Nálam ez külön piros pont. Azt hiszem, újból beruházok... Apjok nagy örömére... :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 19.

GNóri

2018. november 19.

Örülök, hogy én írhatok elsőként erről az illatról. Az üveg, a név, és a leírások miatt sokkal erősebb, uniszex fás illatra számítottam, de ettől függetlenül nem lett csalódás, sőt, nagyon megszerettem, az őszi-téli szignatúrámmá vált. Kifújáskor kicsit katyvaszos, bár ezt a legtöbb niche-nél így érzem, majd szépen megmutatkozik az első felvonás, ami a Kelly Caléche és a rózsaszín Shalimar-ok hűvös, poros, borostyános púderességére emlékeztet. Egy darabig tombol ez a púderesség, majd leszárad egy nagyon finoman fűszeres, komfortos, puha bőrös illattá. Ő eddig az egyetlen illatom, amit magamra fújva a Light Blue-Incandessence-Dove szappan tűrőképességű anyukám is megdicsért, hogy milyen finom, és, hogy igazán az én illatom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.