Mancera

Ár:   31 100 Ft és 42 200 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillla31, Módosítva: 2019. szeptember 2.

Ár:   31 100 Ft és 42 200 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: fehér barack, feketeribizli, kalabriai bergamott, kókusz

Szívjegyek: bolgár rózsa, egyiptomi jázmin, ibolya

Alapjegyek: madagaszkári vanília, vanília

Ár: 14.000 Ft+ posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 120 ml/ kép , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen
♀ Mancera Black Vanilla - fújós
Ár: 1400 Ft - 5 ml /// 2400 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

VickyV

2021. február 15.

Biztos az én bőröm a “hibás”, de rajtam sajnos nyanyássá válik. Üvegből szaglászni imádnám, mert úgy az a vanília érződik ki, ami tetszik. Rajtam mégis átvált, és a sok virág erőszakoskodik előre, kiütve a vaníliát. Csak pár millis mintát próbáltam, de nagyon nem én vagyok.
3*, mert értékelném, ha amúgy extra lenne, és csakis rajtam rossz, de az üvegszaglászáson túl szerintem meglehetősen egysíkú illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 15.

Fanika

2020. december 13.

Sokféle vaníliás illatot teszteltem mostanában, keresem a tökéletest, az igazit. A Black Vanilla lehet, hogy az lesz? Csodálatos kompozíció, véleményem szerint egyáltalán nem egysíkú vanília, nagyon sok rétege van. Felfújáskor kissé citrusos-barackos, ez teszi "sötétté", kicsit uniszexszé, majd finoman púderesedik, virágosodik. Az általam kipróbált vaníliák közül ez a legvagányabb, ebben biztos vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 13.

Sziszilady

2020. január 24.

Vakvásárlás volt, reméltem, hogy nem bánom meg. És nem! Csodálatos, harmonikus vanília illat. Nem fejfájdítóan gejl, édes, hanem amolyan üde vanília. Rajtam annyira tartós, mint az eddig probált Mancera-k,tehát kb fél nap. Lehet, tovább is érezhető a reggeli 2 fújásom, de nem árt egy frissítés,szeretem én is érezni a parfümöm. 😊
Aki úgy odavan a vaníliás illatokért, mint én, annak kötelező darab! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

Aki úgy odavan a vaníliás illatokért, mint én, annak kötelező darab! ❤️