Mancera

Ár:   22 800 Ft és 38 800 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Ár:   22 800 Ft és 38 800 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Gourmand tömjén. Talán így lehetne leginkább jellemezni a Gold Incense-t, ami egy különleges vanília-tömjén illat: mély, gazdag és kifinomult darab. Az ománi tömjén mellé orientális virágos jegyek, sőt kávé is társul. Talán már ebből kiérezhető, hogy itt most valóban méltó eme elbűvölő illatra az Arany Tömjén elnevezés."

Fejillat: kávé, mandarin, rózsaszín bors, tömjén

Szívillat: ibolya, jázmin, pacsuli, rózsa

Alapillat: benzoé, mósusz, vanília

Timi8

2020. április 26.

Senki?
Na jò, akkor leszek én az első 🥰 Ha egy szòval szeretném jellemezni: mennyei.
Ha 2-vel, akkor FOLYÉKONY ARANY.
Törpöltem, engem mire emlékeztet, és arra jutottam, h.Manifesto L' Elixir, Manifesto Le Parfum, plusz itt-ott néha befigyel egy kis Salt Caramel-buké is.
A tömjén nem a legkedvesem illatjegyem, de mint tudjuk, minden csak tálalás kérdése, itt pediglen a szìvillat jegyein kìvül -amikből hála az égnek egyet sem érzek ki belőle egy pillanatig sem - kb.az összes számomra kedves illatjegy felsorakozott, ìgy sok választásom nem is maradt, csakis imádni tudom. Nyár kivételével bárhol, bármikor simán használhatò, melengető, belesüppedős fincsisèg.
Ùjabban eléggé leakadtam a niche illatokròl. Nem szerettem ki belőlük, legalábbis azokbòl semmiképp, amik már üvegesen is beszerzett szerelmeim, de ùjakra mostanság kevèsbè vagyok fogékony... A kivétel persze erősìti a szabályt, és ez most ilyen! A gurmand-vanìliás cuccoknak ezek szerint továbbra sem tudok ellenállni, bármennyire is szeretnék. Még csábìtòbb, h.most akciòs is mind2 kiszerelése a Neroliban... De erős vagyok! És csòrò. Ìgy talán könnyebb most ellenállni... De meddig még????!!!! 😭
Tartòssága már bőrön valò teszteléskor is kiemelkedőnek tűnt, hajamon 3.napja illatozik rendületlenül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Senki?
Na jò, akkor leszek én az első 🥰 Ha egy szòval szeretném jellemezni: mennyei.
Ha 2-vel, akkor FOLYÉKONY ARANY.