Mancera

Ár:   22 000 Ft és 38 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   22 000 Ft és 38 000 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: fűszerek, labdanum, marihuána, tömjén

Szívjegyek: fás jegyek, pacsuli

Alapjegyek: ámbra, guajakfa, mósusz, vanília

♂ Mancera Hindu Kush - fújós
Ár: 1800 Ft - 5 ml /// 3000 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest 21. kerület, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

Timi27

2020. június 11.

Egy kis mintát kaptam amiért köszönet nina69-nek :) Az elején erős, fűszeres tömjénes, füstölős indítása van, ebben a szakaszában nem nagyon tetszik, de azért , mert én az ilyen jellegű parfümöket mostanában nem szeretem... egy pár perc után viszont kezd puhulni, és már egy kellemesebb oldalát mutatja rajtam..kicsit krémesebb, de még mindig füstölős illat... így már jobban tetszett a júniusi nyári időben.. lehet hidegebb időben ismét kipróbálom, szerintem az az időjárás jobban illik hozzá..legalábbis nálam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 11.