Mancera

Ár:   26 500 Ft és 45 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, Módosítva: 2018. április 23.

Ár:   26 500 Ft és 45 000 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Vörös dohány – milyen izgalmas és találó név! A vörös a melegséget, fűszerességet jelöli, míg a dohány magáért beszél. A kissé harsány, robbanékony kezdet után hamar olyan gazdagság tárul elénk, ami kivételes: fahéj, lágy gyümölcsösség, dohány és tömjén szimfóniája. Magával ragadó, térdeket remegésbe hozó karakteres parfüm, mely sokakat fog megbabonázni – győztesnek született. Szenvedélyesen parázsló, balzsamosan meleg pipadohány illat."

Fejjegyek: alma, barack, fahéj, sáfrány, szerecsendió

Szívjegyek: dohány, jázmin, pacsuli, tömjén

Alapjegyek: ámbra, guajakfa, mósusz, szantálfa, vanília

adrienn999

2021. szeptember 1.

dohány, fűszerek és ámbra, tökéletesen uniszex.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 1.

dohány, fűszerek és ámbra, tökéletesen uniszex.

Timi8

2020. augusztus 7.

Aszalt gyümölcsös, fás-fűszeres illat. Meleg, enyhén füstös, rajtam kifejezetten száraz, de inkább karcos mintsem pùderes. Sötét és drámai. Nagyon tetszik benne ez a megfoghatatlan misztikum. Ùgy jutott eszembe, h.ma az a sportmelltartò volt rajtam ami akkor is amikor ezt a finomságot először teszteltem. Nem csak hogy tartòs, mosásállò is, hiszen a pántján még simán detektálhatò az illata. Valami mennyei. Barátosném megajándékozott ebből egy fùjòssal de mindent el fogok követni, hogy télre legyen ebből egy kis üvegeském is. Nagyon ütős, szép illat. Mestermű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

lukiteri

2019. június 12.

Hát nekem ez bizony szerelem! Rajtam finom édes,pipadohányos és csodásan fűszeres is,pont amit az előttem szóló, krémmániás társam hiányolt belőle! Egy tipikus Pierre Montale illat egyébként,elsőre nekem a Honey aoud ugrott be róla. Meleg és fűszeres,és hűvös időben még nem is próbáltam. Rengeteg bókot kapok,ha őt viselem-férfiaktól és nőktől egyaránt !
Ugyanitt vennék egy pár 10ml-t!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 12.

Ugyanitt vennék egy pár 10ml-t!

GNóri

2019. január 4.

Hát ez nagyon érdekes. Rajtam a gyümölcsök és a fűszerek összjátéka teljesen cseresznyés hatást kelt, pedig annak se híre, se hamva az illatjegyek közt. Hiába próbálom külön jegyekre elkülöníteni illatolgatás közben, már nem tudok elvonatkoztatni a cseresznyétől. Meleg, ragacsos gyümölcsös, enyhén fűszeres és dohányos illat, egyébként nem rossz őszi-téli választás annak, aki szereti az édeskés, gyümölcsös illatokat, de én reméltem, hogy erősebben érvényesülnek majd a fűszerek és a dohányos füstösség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.