Mancera

Ár:   17 000-35 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. július 22.

Ár:   17 000-35 000 Ft
Kiszerelés:   60 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatjegyek: rózsa, jázmin, fehér virágok,barack, cukor, fehér pézsma, vanília, kókusz, feketeribizli, mandarin, ámbra, benzoin, rózsabors.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vancsi

2021. augusztus 14.

Nagyon kellemes, rozsaval indit aztan barackba csap at, csodas. Tartossaga nem erenye, 4 ora max. Ezert csak a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 14.

TallodiZsofi

2020. augusztus 31.

Eleinte szúrós volt és zöld a rózsa. Gyanítom a jázmin a ludas, de krémes lesz. Friss, rózsás, elegáns. Gyümölcsöt én nem érzek benne, nem is hiányolom. Először azt hittem lepontozom, de kifejezetten tetszik. Számomra őszi-téli alkalmi illat. Az üveg színeit nem értem, de ami benne van azt nagyon is :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

HDR

2017. június 19.

Nekem ez nem finom, hanem szúrós, fejfajditó, kellemetlen. Rajtam hasonlít valamelyik Montale rózsára, azt hiszem a Roses Musk-ra. Egy varazslatos, puha, lágy megis nagyon elegans rózsaillatot vartam gyumolcsos alafestessel. Ebben a felallasban sirhatnekom van... Csalodott vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 19.

bal26

2017. február 7.

mindig azt gondoltam, annyira kíváncsi és nyitott vagyok, hogy nem tudnék tartósan leragadni egyetlen parfümnél sem, annyi érdekes illat van, vétek lenne egyetlen egyre "pazarolni" az életünket... aztán egy külföldi út során véletlenül megszagoltam ezt az illatot és nem tudtam betelni vele. Hazaérve rendeltem mintát belőle , és ez az érzés fokozódott. Végre egy olyan uniszex rózsa illat, amit fiú is viselhet, nem túl nőies, nem túl hivalkodó, és nem az az unalmas, fantáziátlan férfi/uniszex illat-vonal, ami között sosem találtam semmi jót. Nagyon tetszik! Teljesen függő lettem, szinte megrészegülök tőle, nemcsak én, de a környezetem is. Állandóan kérdezgetik, mi ez az isteni illat. Az erőteljes rózsás-virágos nyitás után egy friss, kellemes, nem közönséges "tisztaság" illat marad. Férfinak, nőnek, öregnek, fiatalnak, hétköznapra, alkalomra - bármikor, bárhol viselhető csoda! Egyetlen negatívuma, hogy az alap illatnál a rózsa már kissé kesernyéssé változik. Az üvege sem vmi fantáziadús és eléggé nőies (rózsaszín - arany), ami nincs összhangban magával a parfümmel. De ezekkel együtt is csillagos ötös! A kíváncsiságom biztos tovább sodor még más illatok nyomába, de ez a parfüm biztosan hosszútávú vendég marad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

Szofia1981

2016. október 21.

Nagyon kíváncsi voltam erre a parfümre, mert mindenki csak áradozik felőle. Ez is közte volt a 6 mintámnak, amit rendeltem. Amikről jókat írtok, azt muszáj megszagolnom, mert addig úgysem nyugszom :) Sajnos úgy látom, hogy én vagyok az akinek le kell pontoznom ezt a parfümöt :( Neeeem a rózsával van bajom, mert annak az illatát szeretem. Régen parfümmániás voltam. Nem szerettem bemenni parfümériákba, mert mindig úgy jöttem ki, hogy gondolatban legalább 200.000-300.000 Ft-ot elköltöttem, mert annyi minden tetszett, hogy nem tudtam választani... de sajnos csak gondolatban, mert pénzem az nem volt rá , és csak vágyakoztam, vágyakoztam.... Manapság, meg nem tudom mi lett velem de" semmi" sem tetszik.(Tisztelet a kivételnek-Montale: White Musk és Soleil de Capri) Egyszer-kétszer megéreztem valami nagyon jó illatot valakin, de nem tudom mi volt az sajnos. Nem kérdeztem meg ismeretlenül, nehogy bolondnak nézzen! :) De megfogadtam, mivel mostanában nem tetszik semmi, hogy ha egyszer megint érzek valami jót, nem érdekel ha hülyének néznek (mondván úgysem találkozunk soha többet) én megkérdezem, hogy mit használ? Visszatérve a Mancerához, nekem ennek is olcsó parfüm illata van. Max. egy 2000-3000 Ft-os Avonosra tudnám felértékelni. Ne haragudjon akinek ez a kedvence :( Még mindig keresem a luxus illatot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

ildinyo

2016. szeptember 10.

Komolyabb, elegáns rózsaillat, mint ami nekem igazán tetszik, viszont nagyon tartós. Kifújáskor olyan, mint egy nagy, méltóságteljes vörös rózsákból frissen vágott csokor. Leszáradásában édesebb, vaníliásabb lesz rajtam. Nekem még érnem kell ehhez az illathoz :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 10.

timilla

2016. szeptember 7.

Nem is nagyon tudom, hogyan írjak véleményt erről a parfümről, ami egy csodás költemény, sokarcú és mélysége van, rendkívül tartós, és még a 8 éves unokaöcsém is megkérdezte, hogy mi ez a finom illat rajtam, és ami mégsem lett akkora szerelem, mint reméltem. Rózsarajongó vagyok, ám a Roses greedynek szerintem egyáltalán nincs rózsaillata, ugyan virágos az elejétől a végéig, de számomra cukros fehér virág, leszáradáskor pedig vaníliás rajtam. Mint már írtam, nagyon tartós, egy felfújás simán kitart 2 napig is. Elegáns, körbeölelő illat, valamire nagyon hasonlít, és illatemlékeim között kutatva a cirka 20 éve használt Priscilla Presley Moments derengett fel. A csillagokkal bajban vagyok, gyönyörű illat, el is fogom használni a 10 millit, amit a kedves Mandeltől vettem, de mégsem az én világom. Legyen mégis 5 csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Aquariusgirl

2016. június 5.

Egyetértek Pöti-vel, ennek a parfümnek a leánykori neve Mad Madame Light :-) Merthogy nagggyon hasonlítanak, csak ebből az üvegből kihagyták a töviseket és így nem szúr :-), ezért már a "nemőrült" nők is örülhetnek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 5.

Mandel

2016. június 5.

Katica!...én, mint krémmániás kispajtás, ez aranyos volt :)))))))))).
Örülök, hogy ennyire bejött neked az illat, ........ és én még nem is véleményeztem!!
Hát én sem vagyok az a nagy rózsa fan, de ez a Mancera megmelengette az én szívem is. Először is nagyon tetszik az egyszerű, de szép üvege a kis helyes szütyőjével....örömmel veszem a kezembe (sokkal inkább, mint egy Mülleres parfümszórót). Az első fújás tényleg brutálisan rózsás, de ahogy telik-múlik az idő, egy szofisztikált, igényes, lágy, nőies illat marad belőle, amit ha lehet mégjobban szeretek, mint kezdetben a kifújáskor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 5.

Katica!...én, mint krémmániás kispajtás, ez aranyos volt :)))))))))).

Katica13-D

2016. május 31.

Egy kedves krémmániás kispajtással sikerült nemrégiben boltolnom, egy 10 milis fújósat. Azóta pedig már meg is rendeltem a teljes kiszerelést, mert szükségem van rá a boldogságomhoz. :)
Istenkém... ez az illat... maga a mámor!!! Nem is értem, hogyan tudtam eddig létezni nélküle. Olyan, mintha egy tikkasztó nyári nap előtt, még kora hajnalban, egy harmatos rózsalugasban sétálnék. Picit hűvös van, a levegő friss és mindent átjár az édes, üde, tiszta rózsaillat.
Ezt a parfümöt szerintem receptre kéne felírni depresszió ellen. :)
A tartósságát illetően is hibátlan! Két fújás, és egész nap velem van, a rosszkedv ellenszereként. Hatalmas imádat, és csillagos ötös értékelés jár neki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

Ezt a parfümöt szerintem receptre kéne felírni depresszió ellen. :)