Mancera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2013. október 22.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatcsalád: orientális-fás

Fejillat: feketeribiszke, fűszerek

Szívillat: rózsa, sáfrány, tömjén

Alapillat: mósusz, oud, pacsuli, vanília

Ár: 1.800 Ft (5 ml); 2.800 Ft (10 ml) + postaköltség , Eladó: sanyi0629
Állapot: 5ml / 10ml fújós saját üvegből frissen fújva, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel Miskolcon, alkalmanként Nyíregyházán
Mancera - Sand Aoud luxusparfüm minták és fújósok. 5ml = 1850 Ft, 10ml = 3400 Ft
Ár: 1850 , Eladó: Maksi
Állapot: új, Helyszín: Érd, fizetés: Banki utalás után postázom, személyes átvétel Érden lehetséges.

LocseiZsuzsanna

2020. január 7.

Ha meg kell ragadni egy fogalmat, vagy egy jellemzőt, mint pl: romantikus, szemtelen, vágy, bánat, erő, stb és vegyi anyagokkal szemléltetni, akkor az a parfümgyártás non plus ultrája. Ha nem csak úgy véletlenül kerekedik ki az összetevők keveredéséből valami. A Sand Aoud nekem egyáltalán nem unisex illat, azért nem, mert én az erőt érzem ki benne, azt az erőt, amivel a férfiak rendelkeznek (jó esetben). Ez az az erő amitől irányítóvá, dominánssá, határozottá és legyőzhetetlenné válik valaki. Ezzel már meg is mondtam, hogy milyen típusú férfin tudom elképzelni ezt az illatot, ami már az üveg felnyitása nélkül is kiválóan érezhető, pusztán a dobozából. Brutál erős. Csak levegőbe fújva és aláállva használni!!!! A jegyeiről: nagyon aromás, közepesen oudos és finoman füstölős, ha jobban belegondolok akkor amit én aromásnak érzek valószínű az incens vagy vmi aromás fűszer illat. A bőrömön nem próbáltam még mert nem akartam ffi illatú lenni, de majd megteszem és itt is pótolom. Az árát 1000%-ig megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 7.

SPARXS

2018. december 25.

Egy nagyon jó parfüm, amiben a fekete ribizli és a tömjén dominál! Egy sivatag széli kis falu képét festi le az illat! Olyan mintha az erkélyen állnánk és a levegőben éreznénk a kis tömjént, a sivatag felől fújó forró levegőt és egy kevés fűszeres/gyümölcsös illatot. Ehhez hasonló illata lehetett a három királynak, akik a kis Jézusnak vitték a plazma TV-t, PlayStation 4-et, illetve a Fortnite Vbucks-ot Betlehembe!

Szerintem kicsit hasonlít az Amouage Jubilation XXV-ra, viszont annál egyszerűbb felépítésűbb és jóval pénztárca barátabb is! : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

kjancsa67

2018. december 9.

Hát nem tudom. Én bírom a durván erős illatokat, amilyen ez is kifújáskor, de szeretem azt is, ha sokáig körülleng az illat, elkísér egész nap. Ez nem ilyen sajnos. Néhány óra elteltével max egészen közelről érzik rajtam, de sajnos én ekkor már semmit...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 9.

Eszmeralda

2016. november 16.

Úúúúúú nem jó! Nekem egyszer egy 25 km-es út kb. felénél felfordult tőle a gyomrom. Mire megérkeztünk, már konkrétan azt néztem hova hányjak, de aztán bevettem egy Daedalont és jobban lettem. Mondjuk nyár volt, meleg.... lehet, hogy most szebb lenne, de nekem rossz emlékeim vannak vele kapcsolatban, úgyhogy nem próbálkozok vele többet. Amúgy szerintem full férfi illat. Nem 1 pont, mert különleges, nem hasonlít semmihez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

Aquariusgirl

2016. október 23.

Őt simán lehetne vegyifegyverként alkalmazni :-) Elképesztő hatósugara és tartóssága van, csak kell hozzá egy ormány, ami bírja. Jelentem a családunkban senkinek sem kompatibilis vele a szaglószerve. Szerintem is inkább férfi illat, nekem nőkön sok, bár vannak olyan - most bocsánat a kifejezésért, senkit sem szeretnék megbántani - száraz, hideg hatású csajok, akiken lehet, hogy lágyul és akkor fincsi. Az én kezemen rettenet volt, a fiaim sikítva súrolták le magukról. Ettől függetlenül tényleg lenyűgöző kompozíció.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 23.

3tara2

2015. december 11.

Tökéletes uniszex illatorgia Montale Nepal Aoud-ja mellett számomra a tökéletes parfüm. Mert ez nőkön is mutat! Fantasztikusan!
Nagyon forró,nagyon száraz füstös orientális illat,amelyet meglágyítanak és érzékivé tesznek a virágok,gyümölcsök!
Ilyen lehet a Szahara....szemeim előtt filmkockák peregnek...lovasok,tevekaraván és a távolban egy gyönyörű oázis,csipkézett kőpalotával,egy lefátyolozott hercegnővel,csobogókkal...A tevekaraván éppen selymet szállít. A lovasok katonák,akik az oázis és benne a hercegnő védelméért felelnek. Fülledt forró meleg a levegő,már várják a lemenő napot és az éjszakát.
Egyszerre csak alkonyodni kezd...A fiatal nő tömjén,rózsa,oud olajaból magára tesz egy cseppet....ez a Sand Aoud....
Ezt érzem én is most...forró,száraz,nagyon erotikus..
Tartós parfüm,lüktető intenzitással! Csakis maximális pont!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 11.

Ezt érzem én is most...forró,száraz,nagyon erotikus..
Tartós parfüm,lüktető intenzitással! Csakis maximális pont!

jodocus

2015. február 26.

Valóban tökéletes alkotás, ahányszor viselem, mindig kapok egy-két olyan kérdést hölgyektől, hogy mi is ez az illat, mert nagyon tetszik..
Én abban is varázserőt látok, hogy a keleties-fás vonalat fekete ribizlivel turbózták fel, és ettől vált olyan rendkívül izgalmassá. Nagyon vigyázni kell a kifújt mennyiségre, mert iszonyú tartós és tömény. Ezzel függhet össze az is, hogy az állaga az üvegben kissé olajszerű. Nekem egy nagy üveges van (már félig), és a spray nyakán az ujjammal is tapintható az olaj.Tulajdonképpen egy két csepp onnan is elég: egy napomat dobja fel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 26.

Laci

2013. október 22.

Ezt hívják úgy, hogy a parfümkészítés művészete. Utazás Marokkóba, egy vibrálóan érzéki illat segítségével. Végre nem a mindent beborító és elárasztó rózsát kapom, azt már kicsit untam, ez most valami királyi illatfelhő. Gyümölcsös, fanyar fűszerességgel nyit, le sem tagadhatná, hogy Montale rokon. De igazi átváltozóművész a Sand Aoud. A sáfrány és tömjén nagyon jót tesz a rózsának, mely finoman van jelen, az édes és a friss fűszeres határait súrolva. Az oud és vanília teszi igazi gourmand mesterművé ezt az illatot, a pacsuli pedig erősíti a keleties jellegét és gondoskodik, hogy ne legyen gejl, zavaró az összhatás. Jelenleg mintám van, de gondolkodom egy teljes üvegen. Igazi Eau de Parfum, nem egy vizezett vacak, tökéletes minőség, bődületes tartósság jellemzi. Az ára a minőségéhez képest nevetségesen alacsony, minden cseppje kincset ér. Jelenleg a Lumiere Noire-al vetélkednek az első helyért, nem tudom. Igazi nagyágyú, melytől azt érezhetjük, miénk az éjszaka, bárhol is legyünk. Szerintem inkább férfi illat, a hölgyek találnak ennél nőiesebb vadmacskát, ez maradjon a mi fegyverünk. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 22.