Mango

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Raikiky, Módosítva: 2014. január 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A Mango Lady Rebel, egy kifinomult és nőies illat a bátor lázadóknak, a rock sztárok stilusából inspirálódott. Provogatív, bátorító és szenvedélyes összeállítás mely egyben nem zárja ki a nőiességet és a szenvedélysséget sem. Az illata édes, gyümölcsös-virágos, provokatív, érzéki, lágy és friss. Felismerhető benne főként az eper, ananász, mojito koktél, rózsa, vanília és pacsuli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Raikiky

2014. szeptember 20.

2ik kedvenc parfümöm. Én is franciaországból vettem a sephora-ból annó, esetleg más sephora üzletekben körül lehet nézni, hátha akad.Viszont ahhoz képest, hogy milyen ritka szerintem árban egész jó, ha tudnám honnan lehet beszerezni gyakrabban használnám, mert nem sajnálnám újravenni ha elfogy. Fiataloknak, akik szeretik az édes illatokat tökéletes. Talán kicsit lehetne tartósabb az illata, de elnézem neki mert minden másban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 20.

pokerbaby

2014. szeptember 2.

Én is ugyanerre lennék kíváncsi :( Kaptam külföldről egy kis mintát ebből és a Lady Rebel változatból, de én sem találtam sehol nálunk. Pedig nagyon tetszenek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 2.