Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Picipötty, Módosítva: 2015. február 5.

Lelőhely:   külföld
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

New York-i bloggerek által összeállított  hármas szemhéjpúder paletta, melyek színei New York városrészeit idézik meg, mint a Soho, Chinatown és a Meatpacking District.

3 színösszeállításban kapható:
1- Concrete Walk
2- My precious China
3- Downtown to Earth

draculina

2017. szeptember 3.

Porzik és nem jól pigmentált, úgyhogy elajándékoztam :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Porzik és nem jól pigmentált, úgyhogy elajándékoztam :(

Makk Zsuzsó

2017. június 17.

A Downtown to Earth-t használom. Közepesen pigmentált, kissé porzik, de abszolut jól kihasználható, kellemes színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 17.

hangika01

2016. november 26.

nagyon porzik nem szerettem nem maradt fent a szememen. A színek se olyan jók, mint ahogy vártam. A többi szemhéjpúderommal elégedett vagyok, de ezzel sajnos nem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

citylight900

2016. február 27.

Ha biztosra szeretnék menni, tutira bedobom a táskámba. Ezüst - zöld - lila. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

Ha biztosra szeretnék menni, tutira bedobom a táskámba. Ezüst - zöld - lila. :)

Bogi0506

2016. február 26.

Downtown to earth arnyalatu palettat nagyon szeretem, kremes szinek, pigmentaltal es nem potyognak 5/5. Viszont concrete walk egy nagy nulla. A csomagolas remek a kis tukorrel, es a savval, ahol lathatoak az arnyalatok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

atzsirknab

2016. február 7.

Nekem a pezsgő-szürke-kék kombináció van meg belőle. Szinte minden nap használom a szürkét, nedves ferde tusecsettel ezzel húzom ki a szemem a lusta hétköznapokra, lassan el is fogy ez a szín. A világosat ritkán használom, a kék meg sajnos egy leejtéskor kirepült belőle és összetört, pedig azt is használtam néha. Nem 100%-ig tartós, de nekem pont megfelel. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Black Fairy

2016. január 31.

Downtown to earth és concrete walk árnyalatot használom.. Kellemesen pigmentaltak, de nagyon porosak és nem túl tartósak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

csibe0704

2015. október 21.

Jól pigmentàltak a színei, könnyű vele dolgozni. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Jól pigmentàltak a színei, könnyű vele dolgozni. Szeretem.

Csipetke

2015. október 15.

Én is a Dm-es csomagban jutottam hozzá..Szépek a színek de használva nem egy nagy szám.Nekem elég halványak.Pénzt nem biztos,hogy adtam volna érte,de így örülök neki. :) A szürkét szeretem belőle az még,úgy el megy.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

Moonbride

2015. október 5.

Én is Dm-es csomagban jutottam hozzá, így, hogy nem került pénzbe, nem bánom, hogy az enyém lett...mert őszintén szólva nem lett nagy szerelem. Nekem is a Concrete Walk nevű jutott, a csomagolással/külcsínnel elégedett vagyok, maguk a színek is szépek, de egyrészt nem túl pigmentáltak, másrészt nekem túlságosan sok a csillám bennük. Ez alól a középső sötétbarnás-szürkés szín kivétel,azt tudom rendszeresen használni, a sötétkék és a világos megmarad alkalmakra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.