Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, Módosítva: 2014. december 8.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Ragyogó, fényes csillogó hatás és intenzív hidratáló ápolás a csodálatos ajkakért.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

laanyka

2016. május 18.

semmi tartóssága nincs de én akkor is imádtam!!!most azért 1000-1200 Ft-ért szerintem nem érdemes azt várni, hogy órákig kitartson egy rúzs. én nem is számítottam többre, így nekem ez a része nem okozott csalódást. viszont az is igaz h nagyon beült a varázdákba, csak ecsettel lehetett normálisan feltenni. én a barack árnyalatot birtokoltam, nagyon szép volt, összességében nagy kár h már nem gyártják.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 18.

hhusiii

2015. január 14.

a 2-es van meg....lemértem a tartósságát...konkrétan 20perc, amíg leugrottam a boltba, majd haza...mikor hazaértem, semmi nem látszott a számon pedig indulás előtt kentem fel....gáz

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 14.

MakeupPorn

2014. november 7.

A 3-as "Like me" árnyalat van meg.Nem tartós viszont a fedése jó,nagyon krémes-csúszós.Számomra a labelloval ér fel a tartóssága, leértékelve vettem,ezért ez nem feltétlen zavar engem,viszont ez a szín egy gyönyörű cukorkarózsaszín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

ediiit

2014. április 27.

Use me árnyalatban van meg.Színe az gyönyörű szép,szájon nagyon jól mutat,de számomra ez a rúzs túl krémes és hát tartóssága sem valami jó! De a színe miatt kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

OAdrienn

2014. március 28.

A Use me árnyalat van meg, aminek tetszik a színe és jó a fedése is. De! Egyrészt számomra túl krémes, én a "szárazabb" rúzsokat jobban szeretem használni. Másrészt csak akkor lesz egyenletes, ha nagyon vékony rétegben kenjük fel,ami állagát tekintve kb lehetetlen. Csúnya, csíkos, maszatos lesz az egész. Beleül a száj ráncocskáiba is, felhívva azokra a figyelmet. Abszolút nem tartós, mindenen nyomot hagy, ráadásul az én számat még szárította is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 28.

viktoriacsoke

2014. február 21.

A barackos árnyalatban van meg, kiárusításon vettem még a nyáron, nagyon szerettem csak sajnos sikerült eltörnöm és azóta nincs kedvem használni de amúgy jó termék:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

barkuska

2014. február 19.

Nekem is a Use me van meg, nagyon szép a színe, az illata elég fura, de hamar el is tűnik. Picit szárít, nem árt alaposan hidratálni az ajkakat előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

meaviolet

2013. szeptember 19.

A Use me árnyalatot birtoklom, és...BORZALMAS! Se normál, se cserepes ajkakon nem áll meg egyben, túl lágy, nem lehet egyenletesen felvinni... Számomra teljes pénzkidobás volt, pedig gyönyörű a színe...

Részletes teszt képekkel: http://nailpolishmaniac.blogspot.hu/2013/09/teszt-barackszinu-ruzsok-nyomaban-nyc.html

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

redrose

2013. augusztus 27.

A 4-es Love me árnylaat van meg, ami egy gyönyörű piros, enyhén bordós szín. Nagyon lágy, könnyű felkenni, árához képest elég tartós, én meg vagyok vele elégedve. Pár óránként azonban érdemes kiigazítani, mert a száj vonalának széleinél hajlamos elmosódni, elmaszatolódni, ami egy ilyen erős színnél elég nevetségesen mutat. Ennek ellenére is nagyon jónak találom!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

biolumi

2013. augusztus 17.

Ma vettem meg 800 Ft-ért a 3-as, Like Me árnyalatot,ami egy pinkes szín.

A csomagolása,na meg az ára is vonzott,a színéről nem is beszélve. (1300-ról 800)

Nagy mennyiségű rúzs,ami biztos,hogy sokáig elég lesz. Könnyed állaga miatt 2 rúzsvonással fent is van. Közepesen tartós,nekem pl. a Catrice rúzsaim tovább bírják.

Az illata is finom,nekem olyan ananász-tea keverék. :D

Szóval bátran ajánlom mindenkinek. Vegyétek,amíg még van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Ma vettem meg 800 Ft-ért a 3-as, Like Me árnyalatot,ami egy pinkes szín.

Az illata is finom,nekem olyan ananász-tea keverék. :D

Szóval bátran ajánlom mindenkinek. Vegyétek,amíg még van. :)