Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2015. február 18.

Lelőhely:   külföld

Nappali és alkalmi smink készítésére egyaránt alkalmas szemhéjpúder duó.

necra

2015. április 10.

Sajnos a Glamour kuponnal vettem par Manhattan termeket, de kiderult h a kedvezmény csak 1 termekre használható fel. Hááát soha nem adnék 1600ft-ot ezert a szemfestekert. Hjajjj bosszús vagyok
-1, mert hullik. A szemüvegem tiszta csillam lett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.

-1, mert hullik. A szemüvegem tiszta csillam lett

rata.sum

2015. március 22.

Roppant kemény textúrájú szemhéjfesték duó. Én a sötétebb, midnight blue nevű színnel "rögzítem" évek óta, heti rendszerességgel a szemceruzás kontúrt, és gyakorlatilag nem is látszik rajta, hogy hozzányúltam. Pedig a színt felveszi az ecset és a pigmentáltság is rendben van. Gazdaságos egy termék, az már szent. :) Teljes szemsminket nem készítenék vele, arra jobban eldolgozható, krémesebb szemhéjpúdereket szeretek használni, de erre teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. március 22.