Manhattan

Ár:   €8   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 11.

Ár:   €8
Lelőhely:   külföld

• akár 24 órán át tart
  • könnyű kezelhetőség
  • vízálló

6 színben kapható

tillisilli

2017. április 21.

Nekem az a legsemlegesebb szürkésbarna árnyalat van meg ami a képen alulról a harmadik. Majd minden nap használom kb masfel éve, ez az alap szemsminkem, vagy a Maybelline Master smoky ceruza.

A mélyitő vonalba húzok egy csíkot, meg a szempillàk tövébe (jó vastag csík persze mert nem hegyezem ki soha) aztán elmaszatolom ecsettel, hogy szemhéjpúderszerűen elterüljön. Ez nagyon természetes láthatatlan hangsúlyt ad.

Ha olyan kedvem van, utána kontúrozok maybelline master smoky szemceruzával vagy rátszek szemhéjpúdert (jól lehet rá rétegezni). De sokszor csak magában használom.

Inkább krémes szemhéjfestékre hasonlít, ami nagyon könnyen felvihető a ceruza formátum miatt. Nem gondolom hogy vízálló vagy 24 óráig tart, de azért estig igen.

A hegy letört a belsejében kb első nap, de ettől még jól lehet használni. Másfél év alatt nem változott az állaga, nem száradt ki. Más színeket nem próbáltam belőle mert egyik se tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

pindakaas

2015. április 17.

Kékben és fehérben vettem meg, mert a kezemen nagyon szép színük volt, és tényleg jól megmaradtak sokáig.
Szemceruzának használom inkább (lehet, hogy szemhéjfestéknek kéne inkább tekintenem), és hidratálót használok a szememre, így sajnos maszatolódik és estére lekopik, szóval az 'endless stay' egy kis költői túlzás :P
De a színek szemen is szépek, és szerintem még nem tapasztaltam ki a legjobb használatukat, szóval majd update-elek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 17.