Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. június 14.

Lelőhely:   külföld

Érzékény szeműek es kontaktlencsét viselők is használhatják.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

patriciacsp

2017. január 3.

Meglepődtem, hogy ehhez a termékhez alig érkezett vélemény, illetve pozitív értékelés. Igazából én anyánál találtam, magamtól biztos nem vennék ilyet, olyan kicsike és egyszerű a spirálozó része, aztán kipróbáltam és tényleg lenyűgözött; hatalmas, szépen ívelő pilláim lettek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

Anthaval

2015. március 4.

Nagyon nem szeretem... Nyáron strandra/tengerpartra még elhasználom, de a mindennapokban inkább nem égetem magam vele. Összeragadnak tőle a szempilláim, ráadásul annak ellenére, hogy hosszú szempillákkal áldott meg a természet, ha ezzel festem ki magam kifejezetten rövidebbnek tűnnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 4.

sal

2014. március 8.

Nekem összeragadtak tőle a pilláim és a színe sem az a szép fekete.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. március 8.

Nekem összeragadtak tőle a pilláim és a színe sem az a szép fekete.:(

mimoza93

2014. február 21.

Ma vettem a dm-ben 1999.-ről 999-re leértékelve.Most kipróbáltam azt hittem rosszul látok. széép nagy! szempillák. Ismét megérte az árát:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.