Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Wildflow, Módosítva: 2014. június 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

A Manhattan Club Nights Summer 2014 Collection része.

Öt árnyalatban:

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Csipetke

2015. október 15.

Nekem a lila van meg.Nagyon ritkán használok lila körömlakkot,de ez nagyon tetszik.Két rétegben szépen fed.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 15.

palotaizs

2015. május 26.

Az arany van a birtokomban. Két rétegben nagyszerűen fed és egész tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Az arany van a birtokomban. Két rétegben nagyszerűen fed és egész tartós is.

csibe0704

2014. december 17.

Èn a lila ès òarany szìnt vàlasztottam. Az egyik 1+1 akciò a màsik kiàrusìtàsos volt a dm-nèl. Nagyon szeretem őket. Fedőlakkènt hasznàlom egy hasonlò vilàgosabb gyöngyhàz szìnhez. Erre tökéletes ès a csillogàsa gyönyörű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

csillag

2014. december 4.

Lilàt választottam ajiként egy szemhéjpùdi mellé adta a dm-es néni. 2 rétegben ùgy ahogy jòl fed, de kell a 3 ha csak magàban hasznàlja az ember. Nem pattogzik le. Ugyanùgy nehéz lemosni mint az összes csillàmosat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 4.

Wildflow

2014. július 7.

A piros és a lila boldog tulajdonosa vagyok! :) A dm leárazott kosarában láttam meg őket, és ez a két glittercsoda rögtön kellett, főleg akciósan. A lilának egy árnyalatnyit jobb a fedése, de ezért nem vonok le pontot, mert az ilyen extra lakkokat eleve hasonló szín fölé szoktam kenni, így nem kell belőle 2-3 réteg, és könnyebb lemosni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.