Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Roxanne, Módosítva: 2012. október 2.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Ápoló olaj mézkivonattal.

Roxanne

2012. november 27.

Mikor a márka mandulaolajas ápolója erősen fogyatkozóban volt, elkezdtem nézelődni egy pótlék után. Véletlenül találtam rá, az ömlesztett termékek között. A "Manhattan loves Honey" kollekció egyik darabja volt.
Isteni finom mézes illata van! Sűrűbb állagú, mint a korábbi darabom volt, illetve sikerült megoldani, hogy ez felkenés után kis idővel már rátapadjon a körömre, így nem pecsételek össze mindent, míg várom, hogy beszívódjon.
Nem csak fehéríti a végeket, de látványosan erősíti is a körmöket.

Újabban alaplakként is bevetem. Nem színezi el a lakk a szaruréteget, ugyanakkor az ápoló hatás miatt, a körmeim nem gyengülnek meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 27.

Nem csak fehéríti a végeket, de látványosan erősíti is a körmöket.