Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2014. november 14.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Sminkek szájra

Hidratáló ajakbalzsam és pirosító egyben.

3 színben kapható:

• Tomato Juice (narancs)
  • First Class (lila)
  • Fly Me Pretty (sötétpink)

Ajándék - Manhattan Intense Lip&Cheek Balm
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: 1xpróbált, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
pomme

2016. október 8.

Kincsként őrizgetek egy First Class árnyalatút ebből. Leírtak már mindent előttem, hihetetlenül pigmentált, nem szárít, krémes, de nem mászkál. Arcra én sem merném kenni, de szájra tökéletes. Talán egyetlen hátránya, hogy túl vastag, de ecsettel gyönyörűen fel lehet vinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

kesha420

2015. március 27.

És ismét előkerültek ezek a szépségek is a fiók mélyéről, a tavaszi napsütés hatására. A Tomato Juice és a Fly me pretty is megvan és azt hiszem a legjobb rúzsceruzák ezek voltak a piacon. Hihetetlenül pigmentáltak, nem szárítanak, könnyen siklanak az ajkakon és tartósak is. Pirosítóként nem merném felkenni őket, de lehet egyszer úgy is kipróbálom valamelyiket. Sajnálom, hogy már nem gyártják őket, mert tényleg nagyon jó termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Picipötty

2015. március 19.

Juj, hát ez olyan jó cucc...Nekem a "Tomato Juice" van meg és nyáron a lebarnult bőrömhöz tökéletesen passzolt, szép, élénk színű ajkakat varázsolva és kiemelve a fehér fogaimat ... még ha csak egy szempillaspirált dobok fel, és ezt mellé, tökéletesen demonstrálja az 'egyszerű, de nagyszerű' életérzést.
Egyáltalán nem szárít, lassan és egyenletesen kopik-csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 19.

Egyáltalán nem szárít, lassan és egyenletesen kopik-csillagos ötös.

viktoriacsoke

2014. július 16.

Nagyon szeretem az egyik kedvenc ajak termékeim a lila és a pirosas pinkes árnyalat, nagyon tartósak és könnyű velük dolgozni, különleges és szép színek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 16.

cafeconsal

2014. július 3.

A First Class arnyalat boldog tulajdonosa vagyok. Intenziv, matt, tartos, imadom! Bar hidratalokent van feltuntetve, nekem egy ido utan nagyon szarit, de ettol fuggetlenul a kedvenc ruzscerkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 3.

dana90

2014. július 2.

A Tomato juice és a First class színek valami elképesztően szépek, nyáriak, vidámak. 3-4 órát is bírnak, utána kissé kopnak az ajkak találkozásánál. Valóban hidratálnak és pirosítónak is szeretem használni őket. Kár, hogy csak ennyi színben elérhetőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

zsooofizsooofi

2014. június 8.

Nekem eléggé könnyen kopik, viszont a ceruzaforma nagyon bejön, a színe is szép (tomato juice), nekem ez elég pirosas. Talán egy kicsit túl zsíros állagú (a zsíros talán nem a legjobb szó rá, de jobb nem jut eszembe), egy leheletnyit fényesebb, mint szeretném, de a félárat mindenképpen megérte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 8.

Cu2tka-baba

2014. április 19.

Nekem a Tomato Juice van meg, szintén féláras DM vétel. Imádom, szerintem nem narancs árnyalatú hanem inkább olyan sárgás piros. De nagyon szerelmes vagyok vele nem vagyok az a pink típus, de lehet benevezet a Fly me Pretty színre is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

Ljudmilla

2014. április 15.

A Fly Me Pretty árnyalatot vettem meg féláron a DM-ben. Ez az első ilyen jellegű rúzsom, ennyi pénzért ki kellett próbálnom. Kár, hogy ilyen csekély a színválaszték, ez az egyetlen árnyalat fogott meg. Viszont maga a rúzsceruza fantasztikus, nem ül bele a ráncaimba és pár óráig tartós, egyenletesen kopik. A Catrice-t is ki fogom próbálni ez után a siker után :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

csibe

2014. április 12.

Mindennapi használathoz nekem erős a szín (Fly Me Pretty), ilyenkor pirosítóként vetem be, de mindig várom az alkalmat, amikor a számon is használni tudom. Meglepett, hogy "hidratáló ajakbalzsamként" mégis egy jobb minőségű rúzs teljesítményét nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 12.