Manhattan

Ár:   2,45 €   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. december 11.

Ár:   2,45 €
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015 őszétől megjelenő új kiszerelés.

A Manhattan Last & Shine megújult külsővel és formátummal frissítette fel körömlakk kollekcióját: intenzív színvilága és fényes felülete akár 10 napon át tartós manikűrt biztosít. Már egy rétegben felkenve is szép, telített színt ad körmeidnek, ráadásul extra gyorsan szárad. Az ecsetkialakításnak köszönhetően gyorsan és könnyen felvihető.

Candy21

2019. január 25.

A legjobb körömlakk a drogériából. Már egy rétegben is tökéletesen fed nem csíkoz jó az ecsete tetszik az állaga nem túl sűrű, de nem is folyékony. Nagyon tartós a házi munkát és a főzést is kibírja. 5napig szép a lakkozás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 25.

SzRka

2018. december 12.

Bő egy hónapja vettem a red night árnyalatot (sötét bordó szín) és hihetlenûl gyorsan szárad, nálam egy rétegben is tökéletesen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 12.

Lina13

2018. december 12.

Ausztriában vettem nemrég, és bakker hihetetlen hogy mennyire tartós! Én aki takarítok mosogatok és gépelek folyamatosan általában 2-3 nap alatt már le is pattogzik a körömlakkom...hát most nem! Több mint egy hete kentem fel és szinte még mindig friss festésnek hat. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

MrkAnita

2018. február 12.

Németországban élek, itt DM-ben szoktam Manhattan lakkokat vásárolni. Abszolút kedvencem ebből a szériából a 609-es Stiletto Lover fantázinévre keresztelt gyönyörű, hideg piros árnyalat.
Ahhoz, hogy teljesen homogén legyen 2 rétegben kell kenni, legalábbis ezt a színt. (Persze meg kell várni, hogy az első teljesen megszáradjon és csak utána felvinni a következőt, mint ahogy a fedőlakk is csak a teljes száradás után kerül rá, különben valóban összefolyik, csíkos, csúnya lesz.)
Én szeretem, hogy lapos, viszont rövid szőrű az ecset, könnyebben tudok vele dolgozni mint a hosszú szálúakkal.
Száradási ideje átlagos lenne, viszont a Trend it up fedőlakkját használom mert ebben a kategóriában szerintem az verhetetlen, így viszonylag hosszan szárad, de erről nem ez a termék tehet. Így ezt a kettőt kombinálva, átlagos "felhasználás" (mindennapi tevékenységek, házimunka, stb.) kb. 7-8 napig tökéletes, a fényét is szépen megtartja.
Semmi rosszat nem tudnék róla mondani, tökéletesen hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

Semmi rosszat nem tudnék róla mondani, tökéletesen hozza amit ígér.

vinczen

2017. december 13.

Németországban jutottam hozzá, egy limitált kiadású sötét bordó színhez..Ez a szín általában gyorsan kopik, de ennél a márkánál, fedőlakkal egy hétig is bírja. Viszont az ecsete szörnyű..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 13.

Esa44

2017. október 5.

Nem tudom, mi jött rám, hogy megint megvettem egy Manhattan terméket, mert akárhányszor használtam valamit ettől a márkától, mindig csúfos bukás lett a vége. Őszi barnás vöröses árnyalatot kerestem és az üvegben nagyon szép is volt a Dark Dance nevű árnyalat, és árban sem a legkedvezőbb volt az üzletben; gondoltam naivan, ez biztos jó kell, hogy legyen. úgyhogy megvettem. Na, otthon jött a nagy csalódás. Harmadik rétegnél feladtam, hogy egyenlő színhatást érjek el és mivel már ilyen vastag volt a réteg, a szín is iszonyat sötét és ronda rozsdabarna lett. Soha soha többet. Moyra lakkok ezerszer jobbak és olcsóbbak is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

vvikii22

2016. augusztus 7.

Nekem a 250-es árnyalatban van meg (ami a Be a Queen fantázia nevet viseli ), ez egy rózsaszínes barnás nude szín és egyszerűen imádom! Gyorsan szárad, 1 rétegben olyan 90%-os nálam szóval két réteget viszek fel biztos ami biztos, a tíz nap tartósság félig meddig igaz de 8 napig simán kibírja( nem használtam alaplakkot)! Biztos veszek még ha külföldön járok!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

nkmagda

2016. július 16.

Egy klasszikus mély piros szín (is) van a birtokomban ebből a márkából. Az ecset nagyon praktikus, szép fénye van, s nem utolso sorban szép színei. Alap és fedőlakkal a legtökéletesebb. Sok napig bírja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 16.