Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dióssüti, Módosítva: 2012. november 3.

Lelőhely:   külföld

Dúsító szempillaspirál.

Ercsi

2013. december 17.

Anyukám vett egy ilyet egyszer magának, de az ő szeme begyulladt tőle, így én használtam el. Én sem voltam elragadtatva tőle, a mostani spirálom ami harmadannyiba kerül sokkal jobban bevált, szebb pillákat érek el vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

manitia

2013. június 5.

Volt ilyenem, nem szerettem, fura fekete színe volt. Nekem az oriflame-es piros kupakos mascara jobban bejön. 3 pontot adok mert jó illata volt, viszont nem adott sok extrát a "kapcsolatunkba". Ahhoz képest, amit tud, drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 5.

Roxanne

2012. november 5.

Ő az, akiből mindenképpen elkélne egy tartós verzió. Ha esetleg egy a márkának bedolgozó marketinges erre járna.
Mert amúgy papírforma szerint hozza, amit ígér.
Nem szoktam 3-5 rétegben spirálozni, 1-2, és ez a rész aznapra kipipálva. Ebből 1 réteg olyan brutálisan sűrűvé varázsolta a pillasorom, az első időkben szó szerint pillogtam magamra a tükörben, hogy "ez mégis micsoda?" "megáll az eszem" "fantasztikus!" Nem is kellett más, csak még kicsit trükközni a kontúrral, és kész is volt a szemhangsúlyos smink.
Egy probléma volt csak vele. Hajlamos volt némi nyomot hagyni a szemöldökcsonton. Utólag, több, egyéb termékkel kapcsolatos tapasztalattal a tarsolyomban, látom, hogy korántsem volt olyan katasztrofális a helyzet, mint ahogy akkoriban megéltem. Kezdetben. Ugyanis, ha lealapoztam a szemhéjat és a szemkörnyéket, a festék is maradt a helyén. Nem csináltam belőle nagy ügyet, egy egyszerű kőpúder is tökéletesen megfelelt erre a célra.

Összességében nagyon jól vizsgázott. Így a végére oda merem tűzni, annak idején azért került a kosaramba, mert a szempillaspirál az egyik biztos pont nálam a márka termékskáláján. Nyíltabbá teszi a tekintetet, dúsít, hosszabbít, mindegyik termék azt, amit ígér. Igaz atomrakétát nem épít, de azt majd a NASA.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 5.

Mert amúgy papírforma szerint hozza, amit ígér.