Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ChihiroSenko, Módosítva: 2012. július 3.

Lelőhely:   külföld

Szuper nyari limitalt kollekcio. Tartos, nem kenödik könnyen el, nem pereg le.

mstindigo

2013. december 25.

Szerintem is alig pigmentált... Ahogy egyre jobban sminkelek, egyre kevésbé használom, mert nem túl jó... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 25.

Rege

2013. május 14.

A jobb oldalit vettem meg a dm-es akciós polcról, kb. 800 Ft-ért, s nem bizonyult pénzkidobásnak. Szerintem is pigmentáltak, főleg alappal hangsúlyosak, sőt élénkebbek felvíve, mint a palettán. Szép és jól kombinálható színek (főleg a két jobboldalit használom együtt), akár nappali, akár esti kikészítéshez, igazi nyári beach-hangulat. :)

Annyiban módosítom a fenti véleményemet, hogy bár elsőre gazdag, élénken tündöklő színek, a szemhéjon hamar kopnak, halványodnak, folyamatos frissítésre szorulnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 14.

Csücsök

2013. január 27.

Fél áron kaptam, meg...1000 Ft alatt. Nekem a sárga lila,narancs padlizsán összeállítás van meg! Nem igazán értettem az előző hozzászólót, nekem teljesen mások a tapasztalataim...Nagyon pigmentált annyira, hogy alig kell felvenni az ecsettel, hogy ne essünk túlzásba...Könnyen kezelhető, szépek a színek és nekem elég tartós is, bár alapoztam külön előtte a szemhéjra való alapozóval. Nekem abszolút bevált, megvagyok elégedve...És ami a legfontosabb, hogy a helyén is marad több órán keresztül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

Heli

2012. augusztus 19.

A képen a bal oldalit volt alkalmam kipróbálni. Állagra egész jó, de sajnos a pigmentáltsága a nullához közelít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.