Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: pajti, Módosítva: 2013. május 9.

Lelőhely:   külföld

Nemrég a Manhattan a jól ismert ArtDeco után szintén piacra dobta a pici szemfestékeket/pirosítókat amiket beletehetsz egy hozzávaló dobozkába, így összeállítva a saját kollekciódat.

Készítsd el saját palettádat a Manhattan My Box szemhépúderek segítségével. Vásárolj külömböző méretű Manhattan My Box dobozkát, ebbe pedig megveheted a neked tetsző szemhéjpúdereket így összeállítva saját palettát a saját ízlésed szerint.

nikolett

2015. április 14.

UP: a megmaradt barnámat ismét használom és rájöttem, hogy jó :D

Én anno 200 Ft-ért vettem két egyforma barnát, egy lilát meg egy rózsaszínt. Egy barnát meghagytam magamnak "barna mindig kell" alapon, a többinek búcsút intettem, nekem nem voltak elég pigmentáltak. Három csillag, mert cuki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

UP: a megmaradt barnámat ismét használom és rájöttem, hogy jó :D

Rrebeka

2014. december 16.

Ez még létezik? A polcokon nem látok ilyet. Annyira szerettem. Még "gyereknapra" kaptam anyukámtól 8-10 éve és iszonyat jó volt. Tökéletes palettát válogathatott össze magának az ember, és a minősége is nagyon jó a púdereknek, Nekem 1-2 ritkábban használt, különleges szín a mai napig megvan. A paletták pedig mágnesesek voltak, így nem esik ki belőle a sok kis tégely. Erre ha lehetne 6 pontot adnék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

marcsi11226

2014. november 3.

Csak egy szót tudok rá mondani: tökéletes. Gyönyörű színek. Tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

Csak egy szót tudok rá mondani: tökéletes. Gyönyörű színek. Tartós.

kzagrab

2013. augusztus 25.

Dmbe énis találtam.:)) nagyon pigmentált és imádom:D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Dmbe énis találtam.:)) nagyon pigmentált és imádom:D

ledaa94

2013. március 15.

100.- forinért vettem a Dm-ben, egy arany színűt és egy lilát. Azthiszem életem legjobb vására volt!:D Nagyon jók. Erősen pigmentáltak, és tartósak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 15.

Judiit

2013. január 29.

Újból kapható ? Na ez jó hír, mert pár éve én is nagyon szerettem. Pici boxom volt, amibe két szemhéjpúder és egy pirosító fért bele. A festék a mai napig is megvan, szinte alig fogyott belőle pedig használtam. Jól pigmentált és olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. január 29.

mstindigo

2013. január 28.

De jó, hogy van megint! Nagyon jól pigmentáltak a színek, szuperül össze lehet válogatni, és nekem még a my box is megvan. :) Veszek biztosan legközelebb újra egyet, remélem, még mindig olyan szupi, mint régen. :) Meg imádom, hogy én válogathatom bele össze a színeket, meg mindent, annyira kis cuki, odavagyok az ilyenekért. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

Luca33

2013. január 28.

Tavaly vettem egyet, le volt árazva a dm-ben. Igazi tengerkék, mint a horvát partoknál. Nagyon durva szín, jól megmarad, de kicsit kenődik. még nem mertem nagyon használni, bővebb infó később.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 28.

svivko

2012. november 13.

Nemrég? Haha, pár évvel ezelőtt is nyomultak már ezzel. De hála égnek, ha most újra visszatér! Egyszerűen imádnivalóak. Picike (de nem olyannnyira, hogy 1 hónap alatt már se híre se hamva nincs a púdernek - nekem kb 1-2 éve megvannak, és alig koptak valamicskét). Valóban nagyon jól pigmentáltak, csodás színválaszték volt anno (gondolom a mostani se lesz gyengébb), tartós, kompakt, semmi szükségtelen csomagolás. Megyek is megnézem őket! :D
A Manhattan polcokkal megáldott Dm-ekben keressétek. Esetleg Müllerekben. :)
Tényleg megéri.
Anno olyan 5-700 körül volt egy db ára.

Bocsi, nem akarok hazudni, ma megnéztem,és Müllerben nem találtam a márkát (Blahán). Marad a dm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

A Manhattan polcokkal megáldott Dm-ekben keressétek. Esetleg Müllerekben. :)
Tényleg megéri.
Anno olyan 5-700 körül volt egy db ára.

pajti

2012. november 1.

Én nagyon szeretem, sokkal olcsóbb mint az artdecos változata, és van olyan jó, a színeit is jobban szeretem mint annak. Nagyon pigmentált, tartós

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.