Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kittisz, Módosítva: 2013. július 12.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Limitált kiadás

palotaizs

2015. május 26.

A narancsos és a rózsaszínű van meg. Nagyon szépek felkenve csak lassan száradnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 26.

Nicu

2015. március 15.

Én is akciósan 300 ft-ért hoztam el a 004-et (világoszöld) és a 002-t (rózsaszín). Nehezen terül, nekem túl durva az ecsete, és nem tudok vele egyenletesen festeni még 2 rétegben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

liszka

2014. március 9.

Én a 002-es lakkot vettem meg, nagyon szép a színe, de 3 réteg kell a tökéletes fedéshez, lassan szárad és csak 3 napig bírta a körmeimen. Nem a legjobb vétel volt, de 300 Ft-ért nem hagyhattam ott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 9.

barkuska

2014. február 19.

Nagyon szépek a színek, könnyű felkenni őket, krémes állagúak, gyorsan száradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Viki-

2013. október 23.

A színek elvaràzsoltak . Jó a fedésük is , de én nehezen kenem őket szépen, csík mentessen, így sajnos van , hogy 3 réteg is szükséges .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

Nono85

2013. szeptember 3.

a képen lévő két színt vettem meg, eddig csak a sárgáról tudok nyilatkozni, tartósnak tartós, viszont egyetértek az előttem szólókkal, hogy nem túl egyenletes a fedés, ebből 1 réteg nagyon ronda, de sajnos még a kettő sem fed teljesen. szóval az akciós 600ft-ot nem sajnálom rá, de amúgy vannak jobb lakkok ebben a márkában is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 3.

Aura87

2013. augusztus 20.

Az akciós kosárkában találtam meg ezeket a lakkokat, 699-ért. A babakék 004-es színt hoztam el, mert ugyan eddig nem rajongtam a kék lakkokért, de ez azonnal megtetszett. Nekem nem volt gondom a lakkozással, a szokásos két réteget vittem fel, és nagyon gyorsan száradt. A színébe szerelmes vagyok, biztosan rengeteget fogom még használni. Alap és fedőlakk nélkül is tartós, így tőlem megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

andrej

2013. július 29.

A képen látható 002-es, rózsaszín árnyalatot vettem meg, 25%-os kuponnal. Nagyon dögös színe van, a most divatos neon színekben pompáznak a lakkok is.
Sajnos a lakkot én nem tudtam szépen és egyenletesen festeni, mert 1 rétegben csíkozódik, 2 rétegben pedig gyorsan kell kenni a 2. réteget, mert nagyon hamar szárad és akkor már darabos is lesz.

2 rétegben intenzív, feltűnő színe van, nálam a fedőlakk tussolta el a "darabosságot", az is csak a nagy lábujjaimon látszik és ha közelről nézem, de engem ez akkor is zavar.
Fedőlakkal a lábkörmeimen szépen mutat, jól áll neki a távolság. :)
A kezeimen ezért nem is viselem szívesen. Tartósságát nem tudnám reálisan megítélni, mivel fedőlakkal használtam, de szerintem nem örvend extra tartósságnak.

Tényleg csak a színe miatt éri meg, és azt is csak akciósan, eredeti árát nem fizetném ki érte.
Összességében 4-esre vizsgázott nálam: sem jobb, sem rosszabb egy átlagos lakknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Fedőlakkal a lábkörmeimen szépen mutat, jól áll neki a távolság. :)