Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csincsilla_20, Módosítva: 2014. október 1.

Lelőhely:   külföld

Limitált kiadás

A speciális, hajlított, extra méretű kefe push-up hatást kölcsönöz a szempilláknak

• A sok apró sörteszál gondoskodik a lélegzetelállítóan dús és telt szempillákról extra íveléssel
  • Szemorvosok által tesztelt
  • Az érzékeny szeműek és a kontaktlencsét viselők is használhatják
  • Fekete színben kapható
Teszt: Manhattan Supersize False Lash Look spirál

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Puderanyu

2018. november 2.

Elcsábultam és megvettem. Egy ideje próbálkozok vele de nem tetszik. Az alsó pilláimra elfelejthetem, túl vastag a keféje. Egy rétegben elmegy de kettövel már tapasztja a pillákat... és imádkozz hogy sminkelés után ne kelljen hapciznod mert bizony összeken rendesen:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

RedOne

2018. február 16.

Egy Astor spirál az örök szerelmem, de kifogyóban van és gondoltam keresek hozzá hasonlót. Ezt találtam ránézésre hasonlónak, gondoltam egy próbát megér. Nem lett nagy szerelem, kicsit túl vastag a keféje, de ezen kívül jó. Szép pillákat csinálok vele, a festék nem pereg le, tart egész nap. Ha nem találok jobbat, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

dainthda

2016. április 26.

Ez az örök kedvencem. :) Ennek a spirálnak van a legjobb keféje! 2. rétegként viszem fel, elsőként még nem próbáltam, oda jobban szeretek valami kis vékony szétválasztós kefével spirálozni, viszont ez tökéletesen meghosszabbítja és dúsítja a pillákat utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

citronella

2015. április 2.

Ez borzasztó!! Tetszett a csomagolása és a Manhattant nem tartottam egy gagyi márkának,de elég rossz vétel volt. Nem lehetett dolgozni vele,a festék lassan száradt,össze-vissza kenődött és a szempilláimat is összeragasztotta. Soha többet nem veszek Manhattan spirált...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

maczkovivien

2014. szeptember 21.

Nagyon jó minőségű, sűrűek és hosszúak lesznek tőle a szempilláim. Tartós, nem hullik le napközben, és a keféje is nagyon praktikus. Szerintem az ár-érték arány is rendben van. Egy éves találtam rá, és azóta nem is kerestem másikat, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 21.

f.eniko

2014. július 9.

Nagyon szép hosszú pillákat eredményez a használata,viszont tényleg oda kell figyelni mert nagyon könnyen összetapasztja a szempillákat. Ha ráérek a sminkeléssel mindig ezt használom,de rohanós napokra nem ajánlott,összességében megéri a 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 9.

piskótatészta

2014. június 1.

Na ez nekem nagyon nem!! Nemrég megvettem,mert akciós volt a dm-ben és megtetszett a csomagolása,de sajnos egyáltalán nem vált be. A festék szerintem túl híg,nehezen szárad,a kefe pedig bumfordi és nehéz vele dolgozni,mivel túl sok festéket is vesz fel. A pillákat ha nem figyelek oda,összeragasztja és utána lehetetlen korrigálni... sietős reggeli sminkelésre biztos,hogy alkalmatlan,így nálam nemigen fog elfogyni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 1.

joouyee

2014. április 6.

Valamiért nagyon nem vált be. Pedig annyira akartam szeretni, úgy megtetszett a polcon... :( (Kenődik, csomósodik... 15-20 perc "ügyeskedés" után szépen mutat - de kinek van arra ideje?)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.

Audrey80

2014. február 19.

Pozitívum: az ára, a szép csomagolás, és hogy pont megfelelő mennyiségű festéket visz fel, a pillákat pedig megemeli.
Negatívum: idegölő a használata, reggeli rohanós sminkelésre nem alkalmas.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 19.

Negatívum: idegölő a használata, reggeli rohanós sminkelésre nem alkalmas.

kolibry

2014. február 15.

Nagyon jó szempillaspirál ezen az áron! 1500ért vettem DM-ben. Tövektől kell lassú mozdulatokkal festeni és akkor nem ragadnak össze a pillák.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 15.