Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: jns.melinda, Módosítva: 2014. március 18.

Lelőhely:   külföld

Dúsító szempillaspirál

A csavart kialakítású spirálfejnek köszönhetően még a legkissebb szempillákat is eléri.

Edeenci08

2014. július 14.

Én mondjuk nem vagyok egy nagy bűvész, de a kefével sajnos nem boldogulok. Túl nagy, és valahogy mindig kikenem vele magam szemöldökig :) Most úgy használom, hogy ennek a festékét a Loréal Million Lashes keféjével- mert ugye ott meg a festék értékelhetetlen. Ez egy működő párosítás, de azért macerásabb. Sajnos nem hiszem, hogy újraveszem.. Igyekszem már itt is a natúrkozmetikumok felé fordulni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 14.

joouyee

2014. április 6.

Jó kis spirál. Nem olyan nagy a keféje, mint előző "testvérének", sokkal könnyebb a használata. Szépen kiemeli a szemeimet, nem tapad és icipici pilláimon is mutatós. Sajnálom, hogy nincs belőle még vízálló változat, több rétegben, hosszabb napon mindig picit elkenem, de ez nálam mindegyiknél így van. Ezért inkább maradok továbbra is a szokásos Maybelline vízálló spirálomnál, de összességében kellemes csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 6.