Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: yarabi, Módosítva: 2012. június 19.

Lelőhely:   külföld

Dúsító szempillaspirál.

Betty05

2017. május 10.

Nagyon sajnálom hogy nem lehet már kapni, éppen egy hölgy kereste a Manhattan pultot, és mondták hogy kivonultak Magyarországról.................. Annyira tökéletes volt számomra mindig elég festéket vett fel, szép tartós volt, nem pergett le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

citronella

2016. április 22.

Látványosabb eredményt vártam,de valóban tartós,jól építhető és nem csomósít. A pufi keféje ellenére sem kenem össze vele a szemhéjamat. Ez is olyannak tűnik nekem,mint az Astor spirálok,hogy kicsit állnia kell kibontva és utána lesz valóban hatásos.Összességében elégedett vagyok vele,bár egyelőre nem ez a legjobb spirál,amit valaha használtam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Catcatcat

2015. augusztus 21.

Nem rossz spirál, pozitívum, hogy tartós, tényleg dúsít és sokáig elég, de nem újravevős, mert összecsomózza a pilláimat és olyan "bogárlábas" lesz: xD :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Csirip74

2014. augusztus 14.

Már megvan régóta, szerintem is tartós, pozitívum még, hogy nem kenődik el napközben, nem leszek "panda". Egy rétegben szoktam felvinni, így is mutat, egész nap kitart. Azt viszont nem szeretem benne, hogy nehéz lemosni. Ettől függetlenül jár a maximális pontszám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

b.jucy17

2014. július 23.

Szerintem tök jó spriál. 1500 ft-ért vettem a Dm-ben. Szuper a vastag ecsete, nem kenődik, nem csomósítja össze a pillákat. Én két rétegben is felvittem, ilyen szép hosszú pilláim még nem voltak.
A csomagolása, meg ez a felirat rajta viszont szörnyen gagyi, persze emiatt nem lesz kevesebb a belső tartalom. de én egy fekete vagy ezüst tubust szívesebben látnék, nem pedig ezt a bugyirózsaszínű fehér feliratos ...izét, olyan, mint kb mint egy pink flictoll :)

Update: Nagyon tartós, kedvenc spirálom lett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 23.

Update: Nagyon tartós, kedvenc spirálom lett :)

dorcus89

2014. április 10.

Szeretem ezt a spirált, szép pillákat csinál, ám kissé híg az állaga néha-néha pöttyöket hagy a szemhéjamon. Kicsit kellemetlen számomra az illata, de ez csak a felkenéskor érződik. Dúsít, hosszabbít és igazán nagy a keféje. Újra nem venném, mert lehet kapni jobbat is, de az árát megéri, nem volt pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 10.

minus8

2014. március 11.

Par napja hasznalom. Furcsa volt, hogy hiaba friss, nem kell leszedni a keferol, mert pont annyit vesz fel amennyi kell, sot inkabb erdemesebb vele meg egyszer atkenni. Dusit, hosszabbit, hetkoznapra sztem tokeletes. Egyaltalan nem pereg le, egesz nap birja, nekem 12 oran at meg sem moccant, viszont nagyon konnyen le tudtam mosni. Osszessegeben azert nem adok max pontot, mert volt mar olyan spiralom, amitol nagyobbak es dusabbak voltak a pillaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

barkuska

2014. február 19.

Nekem sajnos nem vált be, hatalmas a keféje, minden használatkor kiszúrom vele a szemem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

gpluszg

2014. január 17.

Már több mint egy éve használom, és csak most kezd kifogyni. Nagyon jól szuperál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

evinyiry

2013. június 10.

Múlthéten szereztem be ezt a spirált. Óriási keféi vannak de hozzá lehet szokni. Tényleg nagyon hosszú pillákat varázsol, kicsit nekem összeáll, de szerintem azért mert még új. Egész jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.