Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lillith, Módosítva: 2014. május 19.

Lelőhely:   külföld

Pihekönnyű, dús, selymes pillák.

Norih

2015. október 25.

nekem se az álom szempillaspirálom, egy mindennapi sminkhez sem csinál csinál szép pillákat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 25.

Petrappp

2015. július 18.

Eleinte nekem is túl sok festéket vitt föl, de 1-2 hét után már nem volt ilyen híg a festék, és akkor elég szép szempillákat csinált, hosszított, dúsított, szépen szétválasztotta a szempillákat és nem pergett le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

zsizska

2014. június 9.

Nekem egyáltalán nem jött be. Túl sok festéket vesz fel a kefe, csak összetapasztja a pillákat. A kefe túl duci.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 9.

odelnyul

2014. május 19.

Nekem viszonylag tartós és szép. Nem nagyon pereg le, több órán keresztül bírja anélkül, hogy a szemem alá peregne. Én 1-2 rétegben szoktam csak felvinni, de úgy abszolút szuperül néz ki. Természetes és póklábmentes. Az elejét mondjuk én is mindig letörlöm, illetve, mivel eleve hosszú és sűrű szempilláim vannak, kell rá az anyag, mindenesetre nekem sosem lesz túl sok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.

terke29

2014. május 19.

Múlthéten vettem,mert kellett gyorsan egy fekete pillaspirál.Háááát...
Zsákbamacska volt a vásárlás,mert itt semmi vélemény nem volt,teszter egy szál se,én meg épp kísérletezős kedvemben voltam.Így indultunk...
A színe szép,mély fekete,a festék csomómentes,és krémes.Ezt onnan tudom,hogy a kefe,ami egyébként kissé ducibb annál,amit én kedvelek;kihúzáskor ipari mennyiségű festéket szed ki a tubusból..Nem a kefén a sörték között,hanem a kefe végén,amit én mindíg letörlök,mert különben csak összekenném magam vele..
Maga a kefe nem rossz,szépen "teríti" a festéket,és a mérete ellenére egyszer sem kentem össze magam vele.A festék,mint fentebb már írtam,fekete,és csomómentes,felkenve is szép,az első két réteg csomómentes,hooosszú,fekete pillákat erdményez,de ha még tovább próbáltam rétegezni,akkor már póklábas lett,vastag,merev,és pár órán belül lepergett a szemem alá.
Összességében semmi extra,nem drága,egynek jó kategória,de újravenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 19.

Múlthéten vettem,mert kellett gyorsan egy fekete pillaspirál.Háááát...
Összességében semmi extra,nem drága,egynek jó kategória,de újravenni nem fogom.

v.szilvia789

2014. május 19.

Múlt héten dobtam ki. Valamikor februárban vettem, de mindig elfelejtettem feltölteni. Az elején elég jól működött, szép dús, koromfekete pillákat csinált. A kefe igen duci, így könnyű összemaszatolni a sminket és a belső szemzug felé eső pillákat nehéz precízen kifesteni vele. Mint mondtam kb. három hónapig teljesen jól működött, aztán egyik napról a másikra besűrűsödött, már a kefén is csomós volt, felvitelnél pedig nagyon egyenetlenül, csomókban lehetett csak kenni. Végül már vállalhatatlan volt, olyan csúnya pillákat csinált. 1500-ért nem volt rossz, de nem veszem újra, rengeteg festék maradt a tubusban és csak 3 hónapot bírt ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 19.