Manhattan

Ár:   999 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Ecsetek

Ecset zselés tushoz.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

berzyberni

2022. július 24.

Csakis zselés tust használok és örülök, hogy rátaláltam erre a termékre. Azóta a kedvencem lett. Nagyon szép ívet lehet vele húzni, gyorsan szárad, nagyon tartós és ár/érték arányban is kifejezetten szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 24.

Vivienn05

2018. július 15.

Kb 3 évig használtam folyamatosan ezt a tusecsetet, persze nem nap mint nap, de elég sokat. Ez volt az első tusecsetem, de csak azért, mert a drogériában nem volt más tusecset, nekem pedig kellett egy, mivel tégelyes gél állagú tust szoktam használni. A hajlított fejétől eléggé féltem, hogy te jó ég ezzel én hogy fogok magamnak tusvonalat húzni. DE a kipróbálás után hatalmas pozitív csalódás ért, egyszerűen egyetlen egy vonallal olyan szép tusvonalat lehet vele húzni, hogy az hihetetlen. Eléggé elhasználtam szegényt, de nem volt szívem kidobni így még mindig megvan. Tényleg, nagyon jó ecsetke volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

Leander

2016. június 3.

Jó ár-érték arány, szépen használható tusecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 3.

Jó ár-érték arány, szépen használható tusecset.

Nicu

2015. szeptember 24.

Kézre áll a kialakítása, könnyű használni, de sajnos én nem tudok vele vékony vonalat húzni, csak vastagabbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

b.jucy17

2015. augusztus 23.

Tobbfele ecsetet is probaltam mar, de ez a legjobb. Nagyon szep vekony vonalat lehet vele huzni, es kezre all. Konnyu kimosni, nem hullik a szore. Ket ev utan is megorizte az alakjat. En csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Regi84

2015. január 30.

Nagyon vékony vonalat tudok vele húzni, kézre áll, teljesen megérte az árát :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Nagyon vékony vonalat tudok vele húzni, kézre áll, teljesen megérte az árát :)

Rrebeka

2014. december 16.

Nekem nagyon nem jött be. Nem tudom vele szép cicásra húzni a vonalat, csak vastagra. És a végén a kis "kupak" amit adnak hozzá... borzasztó. Ha megpróbálom rátenni biztos, hogy szétnyomja a szőrét, ha nem teszem rá, akkor tárolás közben megy tönkre az ecset.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 16.

foxinthebox

2014. november 7.

Nagyon jó; vékony, precíz vonalat lehet vele húzni, nem hullik, kézre áll, egyszerűen szuper:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 7.

B.Sz

2014. szeptember 17.

Szeretem ezt az ecsetet, a kezemre áll, tisztítás után nem hullik és nagyon szép vonalat lehet vele húzni. :) 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

Szabszi.

2014. március 17.

Gyönyörűen lehet vele dolgozni, agyon tudnám dicsérni:) Mondjuk nekem vastag volt, így kicsit megritkítottam, de ezt sem fogom hibának felróni. Akár vastag, akár vékony vonalat szeretnék húzni, ezzel lehet. Ötös:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.