Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: rétipipitér, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   külföld

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

debr89

2018. június 26.

Hosszú éveken át a szürke árnyalatát vettem. De sajnos most már csak feketében tudom megvenni (és azt is csak Ausztriában). Tartós, se túl puha, se túl kemény. Azért kap 4*-ot, mert szürkében már nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 26.

scene14

2016. május 27.

350ft-ért vettem akciósan a dm-ben és imádom,tartós nagyon,színe természetes,egész nap fent marad úgyhogy ha elfogy biztosan újraveszem! :)
1 gondom vele,hogy nem túl hosszú maga a ceruza és hegyezésnél tuti beletörik minimum 1x a hegye..úgyhogy emiatt hamar fogy...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Zsanett1984

2016. május 10.

Imádom! Könnyű vele dolgozni, napi használattal majdnem fél évig elég. Pont jó a textúrája, nem puha, nem kemény! Mindig újraveszem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 10.

esztii9612

2015. október 21.

Végre találtam egy szép fekete színű szemöldök ceruzát. Sajnos nem igazán látni ilyen árnyalatot, úgyhogy ez nagy kincs. Nagyon szeretem, kellően kemény és puha, természetes a végeredmény, ha tudunk vele bánni ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

dinnye

2015. október 9.

Nagyon jó! Gyönyörű szép színe van, és extra tartós. Napi használat mellett is fél évig simán elég. Kicsit talán lehetne keményebb, de azért jó kis darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.

ledae

2015. augusztus 2.

Miután elfogyott (jobban mondva szanaszét tört) az Astor szemöldökceruzám, amit imádtam, olcsóbb alternatíva után kellett néznem a szűkös pénztárcám miatt. Nagyon kényes vagyok, ha a szemöldökömről van szó, szóval kb. háromnegyed órán át szerencsétlenkedtem a dm-ben különböző szemöldökceruzákat próbálgatva, végül erre esett a választásom, mert nem túl kemény a hegye, de mégsem rajzszén puhaságú, és azt hiszem, az árnyalata is viszonylag jól passzol az arcomhoz-hajamhoz.

Azért nem újravevős, mert azért az Astor árnyalatát nem übereli, szóval ha ez elfogy, és nem lesz túl szegény az eklézsia, visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

ladkler

2015. június 16.

Korábban használtam a középbarna árnyalatát. Szerettem, de ha véletlen jobban rányomtam a ceruzát a bőrömre, már túl sötét lett a szemöldököm. Aztán egyszer kipróbáltam a S-he stylezone (DM) szemöldökceruza szintén középbarna árnyalatát és váltottam is! Olcsóbb és színben jobban passzolt a szemöldökömhöz. A minőségével is teljesen elégedett voltam. Azért írom múlt időben, mert ma már gyönyörű szemöldöktetoválásom van, így végleg letehettem a szemöldökceruzát :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 16.

Annabella2010

2015. április 27.

hihetetlen könnyű vele dolgozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 27.

hihetetlen könnyű vele dolgozni!

tdorina3

2015. február 10.

Második szemöldökceruzám, az első Essence volt. Mikor az elfogyott, olyat terveztem újra venni, de nem volt megfelelő szín a boltban - csak ebből (Blondy Brow 93D), és az is az utolsó darab volt. Nem bántam meg, hogy megvettem. Könnyű használni, természetes hatást kelt, tartós is, és nem maszatolódik el. Szerintem még jobb is, mint az előző.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

ani4505

2014. november 25.

Nagyon sok szemöldökceruzát próbáltam, de ez lett a kedvencem! Nem maszatol, természetes hatást kelt, viszont a hegyezésével vigyázni kell!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.