Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dinuska0606, Módosítva: 2012. november 10.

Lelőhely:   külföld

Puha, selymes állaga már a felvitelnél illeszkedik a bőrhöz.

bedina06

2015. február 6.

Nekem a pezsgőszínű van. Nyáron, és bulikra szoktam használni ha egy kis extra csillogás kell. Nekem tartósnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 6.

Lina14

2013. január 11.

nekem egy almazöld árnyalat van meg, amit nagyon szeretek, mert szép intenzív a színe, tartós, nem ül meg, nem csíkoz, és matt, ami nálam plusz pont, ráadásul nagyon hasonlít a szemszínemhez, ezért sokat használom, vagy egy éve, de még nagyon sok van belőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

Dinuska0606

2012. november 6.

A "Graphite" árnyalat van meg, anno akciósan kb 400 Ft-ért vettem az egyik DM-ben. Krémes állagú és szép fényt ad, bár a sötét árnyalatokkal vigyázni kell, mert könnyen túlzásba lehet esni a felvitelnél. Buli sminkhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 6.