Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gabyca34, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   külföld

Vízálló.

Dorajna

2015. augusztus 27.

Először a nem vízálló verziót használtam, és nagyon bejött, szép pilláim lettek tőle. Viszont a vízálló eleinte összecsomósodott, és később sem lett olyan, mint a sima.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

gabyca34

2013. június 25.

Én meglepődtem, h milyen szép pillákat varázsol, ahoz képest, hogy milyen egyszerű a keféje.
Tartósnak is nagyon tartós, sminklemosóval is alig akart lejönni, igaz nem vizállót használtam, még másnap is mosogatni kellett a szemem, hogy lejöjjön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.