Manhattan

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: arybaba2, Módosítva: 2013. június 12.

Lelőhely:   külföld

Erzekeny szemuek es kontaktlencset viselok is hasznalhatjak.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Panu

2020. május 22.

Nem rossz, nem is csodatermék. Nekem barna árnyalatban van meg (99T), de teljesen feketének tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

Langel

2015. április 14.

Én nagyon szeretem, már párat elhasználtam.
Nem pereg le napközben. A keféjével szerintem szépen lehet egyenletesen felvinni a festéket.
Nekem szép pillákat csinál, könnyű vele bánni és nem kell több rétegben felvinni, Nekem már egy alaposabb áthúzás is sokat dob, bár nem lesznek tőle extra óriási pilláim, de az enyémeken akkor is sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 14.

Én nagyon szeretem, már párat elhasználtam.

Tvylvis

2015. január 30.

Tipikusan egynek elment kategória. A keféje elég nagy, de jól lehet vele dolgozni, és szerencsére nem vesz fel túl sok festéket. Maga a festék szép fekete, elég tartós, az alsó szempillasoron is kibír 6-8 órát. Lemosni is egészen könnyű. Az ára nem vészes, főleg ha van rá valami akció. Lehet, hogy újraveszem. Ár, tudás, elérhetőség alapján egy gyenge négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 30.

marcsi11226

2014. november 3.

Nem vettem észre dúsító hatást. Csak annyit látok, hogy kicsit erősebb fekete lett a szempillám, mint addig volt. Semmi extra.
A favorit nálam a Maybelline Colossal Volum'Express (smokey eyes) szempillaspirál, ami mindent visz. Csak azt fogom venni ezután.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 3.

L.A.Izabella

2014. január 31.

Tegnap vettem egy pár Manhattan terméket, mert ilyen kedvem volt. Köztük ezt a spirált is. Annyira nem vagyok elájulva a dúsító képességétől, de had írjam le az egész napi viselés után az eredményt.
Reggel olyan hideg szél fújt, hogy könnyezett a szemem, míg a munkahelyemre beértem, de a pillámon a festék tökéletesen megmaradt. Bőgtem is egy kicsit nap közben, de a még mindig kitartott. Annak ellenére, hogy ennyit könnyeztem nap közben, nem folyt bele a szemembe és nem is csípte. Most már este kilenc óra van, és még mindig olyan, mintha most kentem volna fel! Elképesztő. A pilláimat nem nehezíti el, pille könnyű pilláim vannak, pedig többször átkentem, mert szeretem, ha látszik. Nem kenődik, nem hullik, nem tapad össze a nap folyamán. Ha még kicsit jobban dúsítana, akkor 5-öst kapna. Így csak 4, de az nagyon erős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 31.

olcsy

2013. december 11.

szép pillákat csinál nagyon

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 11.

szép pillákat csinál nagyon

olcsy

2013. november 24.

ez egy sz*r. eddig akármilyen szempillaspirált használtam, sose kenődött, ha csa nem könnyeztem, de még akkor se vészesen. ezt viszont megvettem 2000 ft-ért, hogy majd hú de jó lesz, mert a manhattan szempillaspirálok mindig olyan szép pillákat kölcsönöztek nekem. nagyot kellett csalódnom. mikor felkentem szép volt, szép volt, de nem estem hasra tőle. aztán 1-2 óra múlva azt vettem észre, hogy porlik a szemem alatt. nem elkenődik, hanem kis fekete porszemcsék lesznek a szemed alatt. ha nem törölgeted le mindig, nap végére az egész a szemed alatt landol:D:D pár napig használtam mert az előző kifogyott és erre költöttem az összegyűjtött kis pénzecskémet, de aztán vettem egy jót. ez kuka. nagy csalódás volt a mamnhattantől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 24.