Manhattan

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: justagirl, Módosítva: 2013. január 6.

Lelőhely:   külföld

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Valentine

2016. július 21.

Még korábban vásároltam, és félretettem mivel nem volt az igazi. Gondoltam adok neki még egy esélyt. Sajnos, számomra nem elég tartós, nehéz vele dolgozni, könnyen maszatolódik. Valahogy a színe sem az az igazán fekete. Most már végleg félreteszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

citrompor

2016. február 7.

nagyon hamar elkenődik sajnos :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

nagyon hamar elkenődik sajnos :(

pinkycica91

2014. augusztus 2.

Imádom, már 5-6 éve csak ezt használom, de szinte lehetetlen boltban megtalálni... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 2.

Bolvarin

2014. április 29.

Szép barna szemkontúrceruzát kerestem, megvettem ezt, de felkenve inkább szürke, mint barna, szóval nagy csalódás a színe. Tartósság szempontjából sem kiemelkedő, nem igazán nyerte el a tetszésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

asztromélia

2013. július 19.

Imádom a Manhattan Wake Up korrektorját, ezért megvettem ezt a ceruzát is. Vízvonalra szerettem volna használni, de ott egyszerűen nem fog, nem látszik semmi sem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 19.

allthemakeup

2013. február 17.

Szeretem, mert tartós, és szép fekete a színe. A csavarós megoldásnak köszönhetően könnyű használni. Én vízvonalra szeretem a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 17.

justagirl

2012. december 25.

Amennyire rossz ebből a szériából a szájkontúrceruza, annyira meglepő, hogy a szemceruza jól sikerült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.