Manic Panic

Ár:   €8   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. április 4.

Ár:   €8
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Formaldehid mentes körömlakkok különböző finissel.

A képen lévő Electric Lizard árnyalat UV fényben világít.

Catn0va

2018. május 31.

Nagyon csalódott vagyok. Az első MP körömlakkom. Régóta vágytam a márka egy-két termékére, tervezem megvenni a Goth White alapozót. Remélem abban nem fogok csalódni úgy, mint ebben. A Hellfire árnyalatot vettem meg, 2500 Forint volt. A szokott módon, mint bármely körömlakknál, felkentem két-három rétegben, és elegendő időt, legalább fél órát hagytam száradni, semmihez nem érve. Mindig így lakkozok, nem volt eddig gond. Az idő leteltével óvatosan megtapogattam. Láttam, hogy deformálódik a lakk a felszínen. Még hagytam valamennyit. Majd amikor idővel újra megnéztem, és kicsit erősebben hozzáértem, megnyomorodott, és elcsúszott a lakk. Nem jártam még így körömlakkal. Az átlagosnál jóval hosszabb ideig hagytam száradni, mégis milyen gusztustalanul elkenődött érintésre. Azért fájó, mert eszméletlen gyönyörű a színe (csak két rétegben, egyben csúnyán halovány). Nem túlzok, ilyen szép színű lakkom még nem volt! Ráadásul szimpatikus a márka színkínálata, egyedi palettájuk van. Viszont nem fogok több körömlakkot venni tőlük, mert ez botrányos volt. Lehet a formaldehid-mentesség miatt ilyen az állaga?
Majd amikor lesz hangulatom hozzá, újra megpróbálom, tesztelem. Ha változik a véleményem, update-elek.
Minőségét tekintve eddig egy nagy nulla.
Pedig állatteszt-mentes (és vegán, akit érint).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 31.

Minőségét tekintve eddig egy nagy nulla.
Pedig állatteszt-mentes (és vegán, akit érint).