Manic Panic

Ár:   €13   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. április 4.

Ár:   €13
Kiszerelés:   3,5 g
Kategória:   Sminkek szájra

Ajakrúzs, mely több színben kapható a megszokottól egészen az extrémig.

MargitSchwarz

2018. április 26.

Sejtettem, hogy nem túl minőségi, ez nyilvánvalóan látszott azokon a képeken is, amivel az árnyalatokat szemléltetik a hivatalos oldalukon. De annyira tetszett a csomagolása, hogy választottam egy árnyalatot, ami nem tűnt annyira csomósnak a képen (skyclad), és megrendeltem. Nem csomós, de nem is a legtökéletesebb. Hálistennek legalább nem volt annyira drága, így nem bánom. Imádom a nude árnyalatokat, de ez még nekem is sok picit, így aláalapozok egy sötétebb szájceruzával, hogy ne nézzen ki úgy, mintha korrektorral kentem volna ki a számat. Elhasználom, de nem veszem újra. A csomagolása egyedül az ötcsillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.