Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2370 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ancsi97, Módosítva: 2020. március 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Száraz

"Osztályon felüli különlegesség, bőrbarát Manna összetevőkből. Pár perc alatt feldobhatod, aztán nincs más dolgod, mint hátradőlni, és hagyni, hogy bőröd szivacsként igya be a krémes finomságokat!"

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ancsi97

2017. június 22.

Én a DM-ben vettem. Nagyon érdekes,mert nekem nem vált be. Viszont utána odaadtam anyukámnak aki pedig egyenesen imádja. Tőle tuti 5* járna :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 22.