Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2015. november 8.

Kategória:   Szappanok

Az alginit jótékony hatású, csak természetes összetevőket tartalmazó, fosszilis gyógyiszap. Az alginitben lévő algák antioxidánsban gazdag, 100%-ban természetes, szerves hatóanyagai stimulálják, frissítik bőrödet, és a legjobbat hozzák ki belőle. A közel 65 féle összetevő között található cink, magnézium és kálium úgy erősítik a bőrt, hogy közben nyugtatnak és hűsítenek. Az alginit egyik legcsodásabb hatóanyaga a huminsav, amely nemcsak regenerál és gátolja a bőr öregedését, hanem erőteljes sejtmegújító hatása miatt egyenesen fiatalítja azt, mérsékelve a ráncokat. Csökkenti a gyulladásos tüneteket.

A huminsavban lévő szervesen kötött mikro-és makro anyagok a bőrbe jutva vérbőséget okoznak, táplálják, újítják a bőrt. A huminsav antibakteriális hatása miatt sebgyógyító, csökkenti az égési sérülések nyomait. Az alginit egyik különleges tulajdonsága, hogy minden bőrtípus számára tökéletes választás: a zsíros, pattanásos, vagy a gyulladt és száraz bőrt ugyanolyan gyönyörűvé varázsolja, így kombinált bőrre is remek.

Hogy még csodásabb legyen a hatás, az Alginites bőrregeneráló szappanba került még vitaminokban és antioxidánsokban gazdag szezámolaj, finoman ápoló kókuszolaj, kiválóan hidratáló olívaolaj is. Minden bőrtípusra kiváló!

Shopie

2016. május 26.

Borzasztó szaga volt, két-három nap után takonyállagú és semmit nem ért...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

Borzasztó szaga volt, két-három nap után takonyállagú és semmit nem ért...

Wehler

2016. március 2.

A bőrregeneráló szó bekapcsol bennem egy KELL-KELL gombot... nos amilyen nagy örömmel használtam el egy szappant és vásároltam újat is, mert ugye kivonják, és akkor nem tudom mit kezdjek az életemmel :D annyira tette tönkre a bőröm. Erősen szárít, mély fájdalmas pattanásokat okozott. Utálom ezt a szappant! (a pakolás párja viszont remek)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Anita1978

2015. november 21.

Nagyon gazdaságos, sose fog elfogyni, úgy érzem. :) Na jó, felváltva használom natur sószappannal az arcomra. Esténként, csak egy gyors arcmosásra, vagy sminklemosásra, vagy elektromos arctisztítóval használom.Hm...semmi extrát nem érzek vele kapcsolatban. Szárít. Ennyi. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 21.

munoom

2015. augusztus 19.

Ár-érték arányban teljesen rendben van. Én kb. másfél éve vettem magamnak egyet, és még mindig van. Jól tisztít, kellemes érzetet hagy maga után, csak sajnos az érzékeny vagyok az agyagra, ami ennek egyik fő alkotó eleme, ezért abba kellett hagynom a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Szandi21

2015. augusztus 11.

Úgy gondolom elég ideje van meg ez a szappan ahoz, hogy véleményt írjak róla!
Szerintem egy nagyon jó kis szappan, jól tisztít nagyon szeretem használni és valamelyest segít a bőrömnek, hogy rendben legyen. Csodaszernek nem mondanám az ára miatt főként.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Úgy gondolom elég ideje van meg ez a szappan ahoz, hogy véleményt írjak róla!

jekatyerina

2015. augusztus 7.

Kár, hogy kifutó termék, nagyon szeretem ezt a szappant, néha jó leváltani vele a másikat, olyan szépen kisimítja a bőröm és sokáig elég..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

AndreaKiss

2015. augusztus 6.

Már több mint a felét elhasználtam ennek a szappannak, szóval úgy gondoltam már írhatok róla véleményt.
Először is nagyon lassan fogy, sokáig elég, úgyhogy gazdaságos. Nagyon jól tisztít, én ugyan a sminket előtte még lemosom mással, de valószínűleg azt is lehozná. Tényleg minden szennyeződést eltávolít az arcról és egyáltalán nem szárít. Mióta használom úgy érzem, hogy sokkal jobb állapotban van a bőröm, sőt szerintem halványította a pattanás hegeimet is. Nekem az összes manna szappan közül ez vált be a legjobban.
Már beszereztem belőle még egyet, de szeretnék még venni, mert sajnos kifutó termék. :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

Effendigirl

2015. június 11.

Eddig teljesen jól bevált; csak az arcomra használom, és úgy érzem, hogy nem szárít, és 'egységesebb' lesz tőle a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.

kitti91

2015. április 28.

Szép lesz tőle a bőröm és nem szárítja ki annyira, mint más szappanok. Egyedül az illatával van gondom, de a hatása mellett ez fel sem tűnik. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

kovacskata

2015. február 12.

Végre rátaláltam arra a szappanra, ami napi használat mellett tökéletesen eltünteti a pattanásaimat, rendbeteszi a bőrömet, ugyanakkor nem szárít agyon, mint az Ében szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate