Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet feltöltötte: szilvakompi, Módosítva: 2019. december 10.

Kategória:   Fürdőtermékek

Muskotályzsályával és levendulával

Összetevők:  Szódabikarbóna,  Citromsav,  Kecsketejpor,  Szőlőmagolaj,  100%-Os Tisztaságú Higítatlan Levendula és Muskotályzsálya Illóolajak,  Levendula Virágzat,  Kamillavirág,  Víz

SzanEsz

2015. július 9.

Ajándékba kaptam, ennyi pénzt biztos nem adtam volna ki egy fürdésért! :) De amúgy jó volt, kellemes illat, puha bőr, luxus érzés. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

Lunann

2014. szeptember 8.

Annak elenére, hogy hűséges manna rajongó vagyok, nekem ez a fürdőgolyó nem vált be. Nagyon hamar elolvadt, az illata már a kádban fekve is elillant, egyáltalán nem hidratálta a bőrömet. Aki szereti az ilyen kis pezsgő mütyüröket, biztos tetszeni fog, nálam nem ér többet két csillagnál. Nem fogok venni ilyet. (amit elhasználtam, azt csomagban kaptam ajándékba).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 8.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 13.

Kellemes illat, nagyon jó hidratáló, ápoló hatás. Élmény a fürdőzés vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 13.

Kellemes illat, nagyon jó hidratáló, ápoló hatás. Élmény a fürdőzés vele.

Thirteen

2014. január 17.

Szuper illata volt, ezért a magas pontszám, azért elég drága, ha azt vesszük, hogy egyetlen alkalomra elég. Mint a többi manna terméknél, változást nem okozott ez sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Minnie92

2013. július 17.

Nekem nem jött be, adra véleményével egyetértek, de szerencsére én nem viszkettem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

daszilva

2012. december 9.

finom:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 9.

finom:)

terke29

2012. szeptember 24.

Most másztam ki a kádból életem első Manna-golyó-fürdőjéből.Az eredmény:puha,hidratált bőr,finom illat.Nekem nagyon száraz a bőröm,ezért nem vártam nagy csodát,mert mindíg húzódik,és viszket fürdés után,de most nem így lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 24.

SzEdina

2012. augusztus 5.

Én vettem két fajtát is. De nekem sem váltak be. Azt hittem, olyan kellemesen puha lesz fürdés után a bőröm tőle, mint a Stenders fürdőgolyói után. Bár azok valamivel drágábbak, de miután kiszállsz a vízből, biztosan nem nyúlsz testápoló után. És évente egyszer-kétszer jár egy kis kényeztetés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 5.

mstindigo

2012. január 10.

Én ajándékba kaptam egy megrendelésemhez, és nagy csalódás volt. Szerintem kifejezetten büdös, és a bőrömet is kiszárította. Ráadásul ha meg kellett volna vennem, még drága is. Hiába natúrkozmetikum, amit alapból preferálok, egyáltalán nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

adra

2011. október 3.

Én 2 ilyet használtam el, a víz zavaros lett tőle, kicsit olajos, táplálást nem éreztem egyáltalán, lehet a benne levő levendulától vagy más illóolajtól de utána meg viszketett is a bőröm... Nem jött be, ráadásul 500 ft akciósan , és ez 1 fürdés alatt elmegy..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 3.