Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   3170 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Vip-parfum.hu-n 3790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2014. április 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Vip-parfum.hu, 3790 Ft

A tiszta argánolaj nagyon gazdag forrása a vitaminoknak, ásványi anyagoknak, bőrtápláló hatóanyagoknak. Több E-vitamint tartalmaz, mint az édesmandula olaj, magasabb az omega-3 zsírsav tartalma, mint az olívaolajnak, tele van antioxidánsokkal, amelyek védenek a szabadgyökök ellen. Magas az A-vitamin tartalma, van benne szkvalén, ami egy olyan bőrrokon anyag, amely ránctalanító, hidratáló hatású.

Lágy, jellegzetes illata van, ami alig érezhető és hamar elillan. Nagyon gyorsan felszívódik, semmilyen olajos, zsíros érzetet nem hagy maga után. Nagyon puha és üde lesz a bőröd tőle, a hajad pedig ragyogó lesz. A szemkörnyéki ráncokat villámgyorsan tölti fel, egy éjszaka alatt is éveket fiatalodhatsz.

Ezt a kincset minden bőrtípus jutalmazza majd, de az érett bőrnek szinte pótolhatatlan. Érzékeny, ekcémás, pikkelysömörös és még aknés bőrre is megoldás lehet.

Kiszerelés: 50 ml

Ár: 3790 Ft , Eladó: Vip-parfum.hu
Ár: 1500 , Eladó: Moonlight
Állapot: Manna logó tetejéig, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost, posta

LolitaLolly

2020. július 9.

Évek óta használom a szememre, jobban mondva a szem körüli bőrre szemkörnyék ápoló gyanánt. Nagyon bevált, eszembe sem jutna igazából mással mérgezni ezt az érzékeny területet és hosszú napok, éjszakák után egy alapos arcmosást követően számomra nincs jobb és megnyugtatóbb érzés, mint ezt rákenni. Úgy érzem, hogy minden káros hatást, ami éri megelőz, helyretesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

MNNiko

2020. július 6.

Mindenre IS jó olaj :D
Először smink lemosásra vettem meg, de azóta használtam arckrémbe plusz hidratálónak télen és a kedvencem a hajápolós verzió. Hajmosás előtt bemasszírozom legtöbbször az egész hajamba nem csak a végekbe és 1-2 órát fent van aztán kimosom. Nagyon szépen ápolja a hajat, nem is kell csak egy kis kifésülő spray a sampon után és kész ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Mindenre IS jó olaj :D

Poods

2020. június 4.

Tél óta használom éjjeli arckrémként, szerettem volna inkább természetes anyagokkal bombázni a pofázmányom. Nagyon jól hidratálja a száraz hámló bőröm, a pattanás eltüntető hatásában annyira nem vagyok biztos.. jelenleg terhes vagyok és sajnos nagyon pattis lett az amúgy eddig teljesen pattanásmentes arcbőröm. Talán egy kicsit halványít, de nagy csodát nekem nem tett. :( A szagát se szeretem annyira, de meg lehet szokni teljesen. Érdemes kisebb adagban felvinni, és eldolgozni a tökéletes felszívódásért és hogy este ne ragadjon a párna. :) Kicsit drága, de szerintem megéri!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

szofka77

2020. május 22.

Jol hidratal arcra most probalom ma idaig jol nez ki remelem nem leszek pattis tole.. europai szuz pothajamat bekentem vele icipici kel ra es gyonyoruen behidratalta az egeszet de el is nehezitette, zsirossa tette egy picit...sokat raktam ra pedig csak tenyerembe dorzsoltem..majd maskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 22.

MrsBean

2020. május 7.

Arckrém helyett használtam, megfelelően hidratál, aranyos kis kence. Télre ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

KamiNagy

2020. április 29.

Én a hajvégemre használom, nagyon óvatosan de szépen beszívja és nem lesz zsíros hatású. Nagyon száraz végű a hajam és ez sokat segít rajta. Igen, az ára sok és emelik is folyamatosan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

Orzolja

2020. január 4.

Eredetileg hajvégápolónak vettem, arra nem igazán vált be (kócos és ragacsos lesz tőle a hajvégem), de a bőröm nagyon szereti. Kevés kell belőle s gyorsan felszívódik, így nappali krém helyett használom, szépen hidratálja a jó sok terhelésnek (heti 1-2 úszás) kitett bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Banszky

2019. november 16.

Gyorsan beszívódik a bőrbe,főleg ha nedves arcba masszírozom bele. Hidratál de csodát közel sem tesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

almakorterepa1213

2019. október 31.

Egy hónapja nagyon csúnya gyulladásos pattanásaim lettek, ez az argán olaj teljesen helyre állította a bőrömet, illetve puhább és hidratáltabb is lett az arcom. (Vizes arcba kell bemasszírozni a legjobb hatásért!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 31.

eaniko

2018. október 11.

Imádom, szerintem egy fantasztikus termék.Én egy pár cseppet teszek a tenyerembe, majd hozzá keverem az arckrémemet.Nagyon puha és szép lesz tőle a bőröm.Az ára egy picit magas, de nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 11.

Emolliensek: Argania Spinosa Oil