Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   2670 Ft és 3970 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml és 350 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucsi10, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Ár:   2670 Ft és 3970 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 350 ml
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tengeri sóval, kókuszreszelékkel és mákszemekkel radírozza a bőrt, miközben szűz kókuszolajjal és édesmandula-olajjal kényezteti, friss illata pedig elvarázsol. Emellett keserűsót, más néven magnézium-szulfátot vagy epsomi sót is tettek bele. A bőrről gyengéden, mégis hatásosan gondoskodik: a dörzsanyagok segítenek testnek-léleknek felpezsdülni.

Zsírosabb bőrre is bátran kipróbálhatod, hisz nemcsak olajok, hanem egy növényi alapú tenzid is került bele, emiatt nem hagy a bőrön olajos érzetet. A decil-glükozid kizárólag növényi eredetű anyagokból – kukoricakeményítőből, valamint kókuszzsírsavból származó glükózból – áll, és nem irritálja a bőrt.

LolitaLolly

2020. július 8.

Igen durva szemcsék vannak benne, de nem bánom mert ezerszer inkább ilyen, mint egy semmit sem érő pancs. Habzik kicsit, ha az ember erősen dörzsöli a bőrébe és van talán benne egy kis olajosság (hidratáló hatás) is. Eleinte jobban örültem volna, ha más az illata, nem ilyen mentolos és a bőrön is megmarad, de mostanra úgy vagyok vele, hogy lényegtelen, mert tényleg nem tudok rosszat írni róla, igaz, soha nem voltam korábban nagy radír használó. Esetleg annyi, hogy jobban egyben lehetne a cucc, mert kicsit talán darabos a sok alkotóelemtől és könnyen szétesik, ahogy magára keni az ember. Illetve arra leszek kiváncsi, meddig elég egy ilyen kis tégely.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

SpinnerCat

2019. augusztus 12.

Iszonyat finom illat, nyárra nagyon jól esik. Kicsit nehéz használni, nem jöttem rá, hogyan a legbarátságosabb kihalászni a tégelyből, de ennyit elnézek neki. Selymes, puha bőrt hagy maga után, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

makka

2019. június 29.

Elégedett vagyok vele, már a második dobozt használom. Bár nem ajánlják, én néha az arcomra is használom, kellemesen radíroz, tisztít, frissít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 29.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil
Tisztítószerek: Decyl Glucoside
Illatanyagok: Limonene