Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lovely21, Módosítva: 2014. október 18.

Kategória:   Testápolás

Friss, hűsítő, és erős, mint egy jó mentolos cukorka. Szellemi megpróbáltatások, fizikai kihívások natúr segítőtársa.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rafi

2015. október 1.

A kamillás után a kedvenc virágvizem. Ezt tonik helyett nem szoktam használni, csak frissítésnek, de arra tökéletes. Hűsít, a virágvizek közül ő a legjobban. Nagyon finom illata van, a kamillás után ő a kedvencem. Sajnálom, hogy már nem lehet nagy kiszerelésben kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

neita

2015. szeptember 25.

Nagy melegben szuper, hűsítő érzést hagy maga után. A fújókája nem szereti, ha egymás után 5-6-nál többször fújok vele, olyankor a nyomókája mellett is jön a flakonból a víz. Szerintem lehetne kicsivel több borsmenta benne, akkor biztosan tovább lehetne érezni az illatát is, és a hűsítő hatását is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

JuditTTT

2015. július 25.

Már nem lehet kapni, csak kis kiszerelésben, úgy meg pár nap alatt szét lehet fújkálni. Régen a nagy kiszerelésre szoktam rá, de nekem nagyon kiszárította az arcomat. Átváltottam róla a cattier borsmentás virágvizére. Az is szárít, így nekem csak testpermetnek válnak be ezek, de annak jó. Viszont olyan borzasztóan drága a mannás virágvíz, hogy nem éri meg újra megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

encimokus

2015. július 23.

Ebben a melegben felüdülés használni. Én tonikként vattapamacsra fújom, és azzal törlöm át az arcomat. Rövid ideig ugyan, de jó érzés ahogy hűsít. Nagyon drága a Mannás, máshol fele ennyiért is van, úgyhogy ezt nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 23.

vivuss87

2014. július 1.

Minden ami mentolos, mentás, jöhet. Őt is ilyen alapon vettem meg. Na meg hát akciós volt, utolsó lehetőség, 2 percem van eldönteni, és amúgy is 75 ml helyett, most csak most, csak nekem, 100ml-t adtak. Lehet ennek ellenállni??? :D Persze, hogy nem. Meg is jött a várva, várt mentás nedű. Az illata édeskésen mentolos, úgy értem, nem egy olyan, mint amit az ember a lábára fúj. Ez nem oda való, igaz én a lábszáramra is szoktam fújni :D Nagyon kellemes, lágy illata van. Arcra fújva frissítő hatású. Pillanatok alatt felszívódik, nem zsírosítja a bőrt. Hűtve biztosan még jobban frissít. Nekem tetszik. Biztosan van ettől olcsóbb és jobb fújka a piacon, de ez is jó egynek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 1.

ronavolgyifanni

2014. május 17.

Nem meglepő, de a hat virágvíz közül neki van a legfrissítőbb hatása. Van egy olyan érzésem, hogy a nyári melegben nagyon jól össze fogunk barátkozni. Fura, de nekem a kamilla jobban hat a fejfájásomra. Arcra használom a legtöbbet, ha kicsit fel akarok élénkülni, valamint légfrissítésre. :) Ami külön pluszpont, az az illata. Eleinte óvatoskodtam a megrendelésétől, mert nekem tipikusan nem ízlenek a mentolos dolgok, de ennek valami egészen finom mentolossága van, amit nagyon szeretek, így nem is bántam meg, hogy végül a megvétele mellett döntöttem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 17.

Audrey80

2013. augusztus 26.

Nagyon nem tartós, pár percig érezni, hőségben biztos jó lehet, de az árát nem éri meg. Majd ha nekem is megszünteti a fejfájásomat, felpontozom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Nessy

2013. július 17.

Az első Manna-rendelésem ma érkezett meg, és mivel olcsón juthattam hozzá a virágvíz-kollekcióhoz, amiben mind az öt illat megtalálható, így úgy döntöttem a rossz vélemények ellenére kipróbálom.
Nem bántam meg, mert mindegyiknek kellemes illata van, igazi kis instant aromaterápia bármelyikből a levegőbe, vagy a bőrre fújni. Szerintem nagyon jó, hogy nincs bennük alkohol, vagy ami még rosszabb Triclosan, amit a régen használt Avon testpermeteimben az összetevők között böngészve már így "tudatos vásárló" fejjel fedeztem fel. Így már nem is olyan nagy baj ha arcra is kerül, ami nagyon frissítő érzés.:) Az áruk magas, de ha valamelyik nagyon tetszik, akkor akár megérheti megvenni.
Most a borsmentásról:
Igazán frissítő, nyugtató, lazító érzés belőle a levegőbe fújni, mintha kitisztulna tőle a fejem. Sajnos ez tényleg kb. 5 perc után teljesen elillant a bőrömről, pedig nagyon jól éreztem magam a fújás pillanatában. Ennél éreztem úgy, hogy szívesen megvenném nagyban, de így nem éri meg.

Up:
Azt hiszem, hogy mégis meg kell vennem, mivel az erős fénytől és melegtől kialakuló fejfájásomat nagyon hatásosan megszünteti. A nyaralás alatt többször jó hasznát vettem, nem kellett fájdalomcsillapítót bevennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Most a borsmentásról:

Up: