Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Szappanok

Tiszta kókuszolajból készült, ami telis-tele van olyan zsírsavakkal, amelyek meggátolják a különböző baktériumok, gombák és egyéb káros mikroorganizmusok terjedését. Kiváló hidratáló, de segít az aknés, gyulladt, pattanásos bőr helyrehozatalában is. A zsíros, repedezett, bőrre is rendkívüli hatással van. A hozzáadott csokoládétól enyhén kakaó illatú. Krémes a habja és jól habzik. Bőrradírozó hatású

Használható borotválkozáshoz és hajmosáshoz is!

Rudelf

2019. augusztus 18.

Nemrég tettem elsőnek próbát a manna szappanokkal, mindegyik nagy szerelem lett, a bőröm az arcomon inkább zsíros, máshol normál. Az összes szappan közül ez az abszolút kedvenc eddig, jól tisztít, lassan fogy és érezhetően puhább a bőröm így, mint a sima tusfürdőkkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

BB001

2019. augusztus 1.

Amikor véletlen ráakadtam a manna honlapjára teljesen magába szippantott, napokig olvasgattam a termékek leírását és arra jutottam, hogy ez az a szappan ami olyan mintha nekem teremtették volna, képzeletben már éreztem milyen csoda illata lesz a fürdőszobának. Megérkezett a csomag, szappan kibont...nemhogy illata nem volt, de éppen csak egy szappansarok-szélén volt homeopatikus mennyiségű kakaó látható. Nem örültem, de gondoltam natúr kozmetikum, biztos jó lesz. Nem lett. Olyan csikorgósra szárította a bőrömet, hogy volt hogy fürdés után kétszer(!!) kellett magam betestápolóznom. A honlapon megadott elérhetőségen kapcsolatba léptem velük, ahol azt a választ kaptam, hogy ez természetes folyamat, ne ijedjek meg, a bőrömnek csak meg kell szoknia a natúrkozmetikumoka, úgyhogy próbálkoztam tovább. A tortán a hab viszont az volt, amikor a szappan fogytával elkezdett előjönni a kókuszreszelék: úgy végigkarcolta a bőrömet, hogy inkább kézmosásra használtam el, oda is csak nagyon óvatosan, pedig nagyon bírom még a sókristályos testradírozást is.
Egy csillagot a szép összetevők miatt kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Egy csillagot a szép összetevők miatt kap.

draculina

2019. június 12.

Illata nincs, nagyon gyorsan elfogyott, ahhoz képest elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Illata nincs, nagyon gyorsan elfogyott, ahhoz képest elég drága.

Anditattoo

2019. május 23.

Semmi illata nincs sajnos. Azt vartam hogy isteni eroteljes illata lesz mint a tobbi manna szappannak de ennek tenyleg semmi mintha illatmentes lenne. Hatasa ugyanolyan jo mint a tobbi mannae. Nem szarit jol habzik, de sajnos az illataert le kell, hogy vonjak 2csillagot mert nagyon csalodott voltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Ellise

2018. november 22.

Sokan áradoztak milyen jó kakaó illatú,hát semmit nem érzek belőle,de mást sem nagyon,nem rossz végzi a szappan dolgát,de nekem kevés,szárít ,bár engem kevés van ami nem,de vannak olyan mannák amik ezerszer jobbak,viszont hű a coco névhez mert tényleg jól habzik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 22.

KittyMitty

2018. november 2.

Nagyon szeretem, jól habzik, az ekcémás bőrömet csak ez tudja hidratáltan tartani, úgy hogy semmilyen testápolót nem használok, még télen sem, mert viszketek még a mannás vajaktól is. A hajamat is szoktam vele mosni, ha elfogy az egészséges tincsek szappan, erre is bevált. Illata nem sok van, de nekem ez csak jó, mert az illatos cuccoktól néha automatikusan paranoiás leszek, hogy irritálni fog. Egy jó öt éve ezt használom, tavaly felbátorodtam a régóta nem ekcémás bőröm miatt és kipróbáltam egyéb drogériás tusfürdőket, aminek hatására hónapokig tartó ekcéma elleni harc lett az élet, úgyhogy azóta nem adom semmi pénzért ezt a kis szappant.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 2.

sailorluna

2018. augusztus 3.

ajándékba kaptam egy mini méretet a rendelésem mellé. az illatát szerettem, kellemes, krémes habja volt. az arcomat szárította, a testemnek nem volt vele gondja. hihetetlenül hamar elfogyott. nem volt olyan rossz, de túl van árazva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Boriszka

2018. január 11.

Ami mellette szól, hogy eddig ez a legjobban habzó natúr szappan amit használtam. Mondjuk nekem pont olyan jutott, amiben egy borsónyi kakaó van, de ez nem szempont, gondolom, úgyis csak dekorációs céllal van benne. Mivel nem a tömény szappannal fürdök, hanem a habjával, így kókuszreszelék maximum a tenyérem radírozza, viszont azt elég rendesen. Illata sima natúr. Rosszat nem tudok rá mondani, szeretek újakat próbálni, nem állok meg nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

kea

2018. január 5.

Szörnyen szárít, kellemetlen az utóérzete. Cserébe szerencsére gyorsan fogy, kézmosásra éppen megfelel ;) Szerenséje, hogy nincs mínusz csillag :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 5.

andibugar

2017. október 6.

Hámlik tőle a bőröm, annyira kiszárította. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 6.

Hámlik tőle a bőröm, annyira kiszárította. :(

Emulgeálószerek: Sodium Cocoate