Manna Natúr Kozmetikum

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 28.

Kategória:   Szappanok

A 80%-os Coco Sószappannal élmény fürdeni. Sószemcséivel gyengéden radírozza le az elhalt hámsejteket, így a kókuszolaj és a shea vaj krémje még hatékonyabban fejthetik ki tápláló és ápoló hatásukat. A tengeri só természetes úton képződik, a tengerek, óceánok vizének lepárlásával. Gazdag olyan fontos ásványi anyagokban, mint pl. a vas, jód, kén és magnézium, melyek a bőr mélyebb pórusaiba is behatolnak, és vérkeringést fokozó hatásuk van. Heti többszöri alkalomra ajánlott.

Kiszerelés: 120 g

barbika97

2020. augusztus 17.

Még az 1* is sok!!!!!
Soha az életben nem volt még ilyen ramaty állapotban a bőröm! Az arcom szinte ki sem látszik a pattanásoktól! Most neogranormonnal próbálom helyre hozni, menteni a menthetőt. Eddig úgy tűnik sikerrel.

Bejött a számításom vele kapcsolatban ugyanis 2 napi használat után 3db dudoros ragyát okozott! Nővérem bezzeg odáig meg vissza volt tőle, ő adott nekem egy kis darabkát belőle mondván hogy majd nekem is milyen jó lesz... De eddig minden pocsék... Sajnos... Majd felpontozom ha tapasztalok valami pozitívat! Bár erre kevés az esély...!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Még az 1* is sok!!!!!

AkInImOd

2020. július 8.

Az itt olvasottak alapján és a más, sóoldatokkal való fürdés alapján alkalmanként, körülbelül heti kétszer használom. Elsőre nem habzott fel, de a második alkalom óta meglepően jól habzik. Kifejezetten a psoriasisos felületekre alkalmazom, bőrradírként - tud csípni, viszont segít hámlasztani és tompítani a tüneteket a szteroidos krémek mellett. A hónaljamon is próbáltam már, levisz minden kellemetlen szagot. Szerintem ezt újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

zsizmo

2020. január 28.

Az állam és a hátam kritikus, így ezeken a területeken próbáltam ki(kifejezetten a problémás részekre, majd kb fél percig hagytam hatni), de nem mindennapi használattal. Nem gondom hogy egy alkalom után képes csodát tenni, viszont három alkalom után határozottan látszik a hatása.
Használat után természetesen rögtön hidratálok így nem érzem egyáltalán hogy szárítaná a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

kovacsbia

2020. január 5.

Nem igazán értem azokat akik rossz véleménnyel vannak erről a szappanról. Szerintem nem kell mindent eszetlenül magunkra kenni és nem lesz belőle gond.

Az én rutinom: nem használom minden nap, és rendszeresen, mert akkor nem is csodálkoznék azon, hogy sivatagi tájat csinálna az arcomból (sóból van...). Én akkor szoktam használni, amikor SOS helyzet alakul ki, és megjelenik pár pattanás amik az istenért sem akarnak elmúlni. Akkor szoktam jó vastagon bekenni őket, de csak a problémás területen, és rajta is hagyom pár percig. Közben kicsit csípni fog, de szerintem ez csak jó jel, hiszen akkor valóban van benne só, ami a gyulladásokat kezelgeti. Miután lemosom nem kenek már az arcomra semmit, így pár ismétlés után nagyon szépen leszárítja és fertőtleníti ezeket a sebeket.
Én erre használom és erre tökéletesen bevált!
Egy kis háttérsztori: miután megvettem, nem bontottam ki pár napig, és arra lettem figyelmes, hogy átázott a papír borítás, mikor nem is volt a közelben folyadék. Kibontottam a szappant és arra lettem figyelmes, hogy használat nélkül kis gyöngyöző cseppek vannak rajta folyamatosan. Ez kissé megrémített, hiszen nem gondolnám ezt normál “működésnek”, de a Manna ügyfélszolgálat készséges volt, és megnyugtatott, hogy utána néztek a gyártási számnak és mindent rendben találtak vele. A só páramegkötő tulajdonsága miatt fordulhatott ez elő. Azóta használtam párszor és utána egyáltalán nem tapasztaltam hasonlót, úgyhogy ha más is találkozik ilyennel, az ne rémüljön meg! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Én erre használom és erre tökéletesen bevált!

Zood

2020. január 2.

Milyen jól írta valaki hogy az összes manna szappan közül ezt utálta a legjobban🙄😅 És valóban én is! Magyar is és természetes is csomót rendeltem jó drágán... És mekkora csalódás. Ez nem csípett mint a többi legalább csak olyan volt mintha egy darab követ kennék az arcomra. Legalább jól kiszárít h a hidratáló betudjon szívódni😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

vattaidori

2019. június 14.

Enyhe bőrradír hatása van. Kicsit többet vártam tőle, de nekem eddig nincs vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

viewxy

2019. június 4.

Update:
Sokat köszönhetek ennek a szappannak, a combom hátulja tele volt pattanásokkal, annyira utáltam, mindent kipróbáltam rá, de ez segített végül. Rendbe tette 2 db szappant használtam el addig, azóta nem használtam ezt a fajtát, de azóta nincsenek pattanások a combomon. Még van belőle itthon, szóval ha úgy van visszatérek hozzá.

Nagyon tetszik eddig, olyan jól habzik, nem is gondoltam volna. Ezelőtt a testemre nem használtam szappant, hanem mindig tusfürdőt, teljesen más érzés, olyan tisztának éreztem a bőröm, mint még sose. Persze emiatt szárít is, de egy kis testápolóval nem vészes, mert nem érzékeny vagy száraz a bőröm. Arcra nekem nem jó, ott tényleg szárít, és rettenetesen csípi a szemet. Elég gyorsan fogy, pedig kemény szappan, így elég drága sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 4.

Bettiiyy

2019. május 29.

Szárít, mint az összes többi Manna, csak ezerszer durvábban. Talán az összes Manna szappan közül ezt utáltam a legjobban, pedig többször is nekifutottam, mert nagyon szerettem volna szeretni. Nekem csak minimálisan habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 29.

anyujobbantudja

2019. május 28.

Mindennapi használatban szárít. Heti 2x oké. Kellemes amúgy, tényleg olyan mint egy sós-vajas szappan. Nekem kellett utána krémezni. Nem lett kedvenc viszont a rossz sem ilyen. Arcra nagyon nem való, epilálás után vádlin hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

jotimko

2019. március 31.

Egyik kedvenc szappanom! Jól tisztít, könnyen habosítható, semleges illatú.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Egyik kedvenc szappanom! Jól tisztít, könnyen habosítható, semleges illatú.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Cocoate